Palangos oro uostas, atsižvelgdamas į keleivių pageidavimus, sukūrė internetinę automobilių stovėjimo vietų rezervacijos sistemą. Ją galima išbandyti įmonės interneto svetainėje. Nuo šiol, dar prieš vykdami į oro uostą, keleiviai gali iš anksto užsisakyti automobilio stovėjimo vietą ir už ją sumokėti, kad netektų šiais reikalais rūpintis atvažiavus.

Naudodamiesi internetine sistema keleiviai gali suplanuoti, kurioje aikštelėje paliks automobilį ir kiek laiko joje užtruks. Norint atlikti užsakymą, Palangos oro uosto interneto svetainėje reikia suvesti automobilio valstybinį registracijos numerį, planuojamą stovėjimo laiką bei savo vardą ir pavardę. Pasikeitus planams, tiek numerį, tiek patį užsakymą galima koreguoti ar atšaukti.

„Oro uostas keičiasi – šiemet pradėjome tvarkyti automobilių stovėjimo aikšteles, kad jos atitiktų keleivių poreikius. Viena iš didžiųjų naujienų – internetinė vietų rezervacijos ir stovėjimo apmokėjimo sistema – jau veikia. Ji leidžia automobilio stovėjimu pasirūpinti greitai, patogiai ir iš anksto, o sutaupytą laiką skirti malonesniems kelionės rūpesčiams“, – sakė Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis.

Anot jo, rezervacinėje sistemoje keleiviai kas kartą gali tikėtis staigmenų – nuolaidų ar dovanų.

Rezervavus vietą automobilių stovėjimo aikštelėje ir už ją sumokėjus, nereikia spausdinti ir į oro uostą vežtis jokių užsakymą patvirtinančių bilietų. Aikštelėse veikia automatinė numerių atpažinimo sistema, kuri įleis transporto priemonę į užsakytą aikštelę.

Automobilio vietą internetu galima užsisakyti Palangos oro uosto ilgalaikio stovėjimo aikštelėse. Vietos užsakymo laikotarpis – nuo paros iki kelių mėnesių. Nuolaidos taikomos besirūpinantiems stovėjimu iš anksto – t.y. prieš mėnesį ir anksčiau, taip pat lojaliems klientams.

Metų pradžioje, modernizavus oro uosto stovėjimo aikšteles, čia atsirado automatinė automobilių valstybinių numerių nuskaitymo sistema su mokėjimo kasa, papildoma vaizdo stebėjimo sistema, LED šviestuvai. Taip pat dar šiemet planuojama įrengti papildomą automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje tilptų apie 120 transporto priemonių, naują automatinę kasą ir išvažiavimą trumpalaikio stovėjimo aikštelėje prie keleivių terminalo.

Palangos oro uosto inf.

Taip pat skaitykite: