Per savaitę Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai du kartus skubėjo gesinti gaisrų, dusyk teikė pagalbą. Ramybės gatvės 12-ojo namo gyventojai pranešė, kad dega jų namas. Į nelaimės vietą išsiųstos trys autocisternos. Atvykus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad gaisras kilo ne name, o mediniame sandėliuke – liepsnojo ten sukrauti rakandai. Gaisro metu jie apdegė, taip pat medinės lubų konstrukcijos, aprūko sienos. Kas įžiebė ugnį, nustatinėjama.

Praėjusios savaitės pradžioje pranešta, kad ties Kunigiškių gatvės 4-uoju namu ant tvoros ir kelio važiuojamosios dalies nuvirto medis. Kliūtį pareigūnai supjaustė ir  pašalino.

Šios savaitės pradžioje ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė medikams – reikėjo pagelbėti išnešti Druskininkų gatvės 11-ojo daugiabučio ketvirtajame aukšte gyvenančią sunkiasvorę ligonę.

Vėlų trečiadienio vakarą, apie 22 valandą, pranešta, kad Virbališkės take dega garažas. Į gaisravietę išskubėjo du ugniagesių ekipažai. Jiems atvykus, iš garažo sklido dūmai – teko pjauti dvi spynas. Po 5 minučių kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis vilkintys pareigūnai pateko į statinio vidų – automobilių garaže nebuvo. Šios nelaimės metu labiausiai nukentėjo mūrinio pastato stogas – nudegė bei buvo nuardyta apie 20 kvadratinių metrų. Darbai gaisravietėje užtruko lygiai valandą. Gaisro priežastis – nustatinėjama.

Nuo gegužės 20 iki 24 dienos Palangos miesto policijos komisariate pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Gegužės 20-osios vakarą, apie 22.40 val., Šventojoje, prie kapinių, iš neužrakinto automobilio pavogta 1948 metais gimusios moters rankinė, kurioje buvo dokumentai ir 440 eurų.

Gegužės 23 d. apie 19.45 val. Palangoje, kavinės pagalbinėse patalpose, 1992 metais gimęs jaunuolis išlaužė septynių darbuotojų persirengimo spintelių dureles ir pagrobė banko kortelę bei piniginę su dokumentais. Vienas darbuotojas pasivijo įtariamąjį ir jį sulaikė. Ką įsilaužėlis pagrobė ir kokių nuostolių padarė, nustatinėjama.

Gegužės 24 d. apie 9.30 val. Palangoje, Vanagupės g., dingo 2011 metais pagamintas automobilis „BMW X6M“. Mašinos savininkas, 1991 metais gimęs vyras, nuostolius vertina 41 tūkstančiu eurų.

Palangos policija prašo visuomenės pagalbos nustatant į muzikinio fontano baseiną vonios putų pripylusią merginą (įvykis užfiksuotas gegužės 9-osios vakarą). Informaciją reikėtų teikti ikiteisminį tyrimą atliekančiai miesto komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyresniajai tyrėjai Daivai Sarapinienei telefonu 8 5 219 9037, elektroniniu paštu daiva.sarapiniene@policija.lt arba bet kuriuo policijos komisariato telefonu.

Palangos kriminalinei policijai nuo gegužės 24-osios vadovauja iš Kretingos rajono policijos komisariato perkeltas Kęstutis Bončkus. Kretingoje pareigūnas ėjo Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininko pareigas.

 

„V.P.“ inf.

 

 

 

Taip pat skaitykite: