Per praėjusią savaitę kurorto policija pradėjo vieną ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, o ugniagesiai gelbėtojai praneša į pagalbą skubėję du kartus: gesino šiukšlių konteinerį ir vadavo katiną.

 

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, lapkričio 21 dieną į Palangos policijos pareigūnus kreipėsi 43 metų palangiškis. Vyras pranešė apie vagystę iš sandėliukų J.Biliūno gatvėje. Nusikaltimą palangiškis užfiksavo tos pačios dienos ryte, apie 8 valandą. Pasak pranešėjo, vagys įsilaužė į du sandėliukus: nulaužę pakabinamas spynas, ilgapirščiai išsinešė įvairių elektrinių įrankių, kurių vertė 10010 eurų.

Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT) praneša sulaukusi dviejų iškvietimų. Lapkričio 19 d., apie 22 val., pranešta, kad Šventojoje, Jūros g., ties septintu namu dega šiukšlių konteineris. Į gaisravietę išsiųstas vienas gaisrinis automobilis. Atskubėję ugniagesiai gelbėtojai informavo, jog įvykio vietoje atvira ugnimi dega ne vienas, o du plastikiniai konteineriai. Jų užgesinti nepavyko – nuo ugnies visiškai išsilydė trys konteineriai. Įvykis tiriamas.

Lapkričio 24 d., apie 11 val., pagalbos šaukėsi Vėžių g. dešimto namo gyventojai. Pranešėjai prašė ugniagesių gelbėtojų pagalbos – reikėjo padėti ištraukti automobilio variklio skyriuje įstrigusį katiną. Palangos PGT pareigūnai gyvūną perdavė globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ darbuotojams.

 

„V.P.“ inf.

Taip pat skaitykite: