Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) vakar pranešė apie laikinai sustabdytą bendrovės „Nelima“ picerijos „Boulingas“ veiklą. Tokį sprendimą priėmė Palangos VMVT, kai įvertino vartotojo gautą skundą ir jame išdėstyti faktai pasitvirtino.

Palangos VMVT inspektoriai UAB „Nelima“ picerijoje „Boulingas“ (Vytauto g. 98, Palanga) apsilankė, gavę vartotojo skundą. Klientas buvo nepatenkintas picerijos netvarka ir prasta patiekalų kokybe. Palangos VMVT pareigūnai patikrino šią viešojo maitinimo įmonę ir įsitikino, kad skunde nurodyti faktai yra pagrįsti. Inspektoriai rado nekokybiškų, su gedimo požymiais maisto produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais, blogai paženklintų pusgaminių, buvo neįmanoma atsekti kai kurių gaminamų patiekalų žaliavų įsigijimo. Gamybinėse patalpose nustatyta, jog jų įranga blogai valoma, o lankytojų salėje – nešvari kiliminė danga, staltiesės. Produktų sandėlyje rasta net graužikų ekskrementų. Tikrintojai praneša, kad ankstesnio planinio patikrinimo metu kavinė buvo įvertinta dviem puodeliais.

„Dėl vangaus ankstesnio patikrinimo metu nustatytų trūkumų šalinimo ir nustatytų grubių higienos pažeidimų, įmonės veikla laikinai sustabdyta, jos savininkui nurodyta sunaikinti netinkamus maistui (apie 17 kg) produktus“, – rašoma Palangos VMVT pranešime. Taip pat nurodoma, kad savo veiklą picerija atnaujinti galės tik pašalinusi nustatytus pažeidimus ir atlikusi gamybos paviršių plovinių laboratorinių tyrimų rezultatus, įrodančius, kad valymas ir dezinfekcija buvo tinkamai atlikti.

Parengta pagal VMVT inf.

Taip pat skaitykite: