Policijos departamentas pranešė, kad „Palangos stinta 2017“ renginio metu kurorte pinigų pasigedo trys asmenys: dvi moterys ir vyras. Nustatyta, kad juos apšvarino taip pat trijulė: dvi moterys ir vyras. Pastarieji „svečiai“ į Palangą atvyko „darbuotis“ iš Pasvalio ir Panevėžio.

Vasario 18 dieną Palangoje vykusios „Palangos stintos“ šventės metu, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybai ir Palangos miesto policijos komisariato pareigūnams pranešta apie tris atvejus, kai kišenvagiai pasisavino pinigines. Į pareigūnus kreipėsi dvi nukentėjusios moterys, kurioms ilgapirščiai ištraukė pinigines iš rankinių, bei vienas vyras – visi jie neteko nuo 60 iki 300 eurų. Piniginių su dokumentais ir grynais pinigais nukentėję asmenys pasigedo Vytauto ir Basanavičiaus g., Palangoje, netoli katalikų bažnyčios. Ilgapirščiai veikė pagal atidirbtą schemą: pasilikdavo grynus pinigus, o piniginių stengėsi atsikratyti.

Vieną iš jų policininkai aptiko Vytauto g. esančiame šiukšlių konteineryje. Po to pareigūnai netruko susekti ir sulaikyti trijų, galimai pinigines pasisavinusių asmenų. Įtariama, kad tai – dvi 1955 m. ir 1966 m. gimusios Pasvalio rajono gyventojos bei vienas 1975 m. gimęs Panevėžio miesto gyventojas. Jis yra ankščiau teistas už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas. Pareigūnai nustatė, jog panevėžietis taip pat bandė pasinaudoti iš vieno iš nukentėjusiųjų pasisavinta banko kortele.

Policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Įtariamiesiems gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Parengta pagal policijos inf.

Taip pat skaitykite: