Visuotiniame Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (VRA) susirinkime buvo išrinkta nauja asociacijos valdyba ir prezidentė. Ja tapo viešbučio „Palangos vėtra“ direktorė Ingrida Valaitienė.

Naujoji prezidentė pabrėžė, kad ji yra komandinio darbo šalininkė, todėl stengsis į asociacijos veiklą įtraukti ir kitus asociacijai priklausančius kurorto verslininkus.

„Asociacijos vadovas vienas negali išspręsti įsisenėjusių problemų. Turime visi kartu stengtis dėl asociacijos įmonių, dėl Palangos kurorto vardo. Palangos turizmo verslas kenčia nuo sezoniškumo ir su tuo susijusių problemų, sparčiai auga konkurencija vidaus rinkoje. Didelius augimo tempus demonstruoja Druskininkai, kiti Lietuvos kurortai neslepia savo ambicijų. Turime visi kartu ieškoti sprendimų, kad Palanga būtų patraukli tiek mūsų šalies gyventojui, tiek užsieniečiui, o viešbučių ir restoranų atstovams būtų palankios sąlygos plėtoti šį verslą kurorte“, – sakė I. Valaitienė.

Palangos VRA vadove ji buvo išrinkta pasibaigus Dariaus Miklovo (kavinė „Sporto lizdas“) kadencijai, kuris asociacijai vadovavo nuo 2014-ųjų. Pagal Palangos VRA įstatus, asociacijos vadovo kadencija trunka dvejus metus.

„V.P.“ inf.

Taip pat skaitykite: