Policija ir toliau atnaujina savo automobilių parką. Metų pradžioje Lietuvos pareigūnams įgyta 80 naujų transporto priemonių, skirtų patruliuoti ir reaguoti į įvykius: 17 mikroautobusų „Volkswagen Kombi“, 20 mažų furgonų „Volkswagen Caddy“, 19 lengvųjų patruliavimo automobilių „Skoda Superb Combi“ ir 24 didesnio pravažumo automobilius „Skoda Yeti“.

Klaipėdos apskrities pareigūnai į įvykius reaguos 8 naujais automobiliais – šiuo metu jau gauti trys, du iš jų skirti Klaipėdos miesto PK pareigūnams, jie į įvykius reaguos naujaisiais „Volkswagen Caddy“ , dar vienu, naujutėliu „Volkswagen Kombi“ dirbs Patrulių rinktinės pareigūnai.

Pasak generalinio komisaro Lino Pernavo, įgyvendinant pokyčius policijoje mažinamas pastatų skaičius, daugiau pareigūnų išeina dirbti į gatves, daug veiksmų bus atliekama įvykio vietose.

„Kadangi automobilis tampa mobilia kompiuterizuota darbo vieta, kur pareigūnai praleis labai daug laiko, mūsų įsipareigojimas darbuotojams – padaryti jį maksimaliai patogų ir tinkamą naudoti 24 val. per parą režimu. Taip pat privalome atsižvelgti į nepravažiuojamus, duobėtus kelius, užstatytus kiemus, todėl numatėme, kad automobiliai būtų kiek galima labiau patvarūs”, – sako generalinis komisaras.

Jis taip pat atkreipė dėmesį, jog policija nemažai lėšų vėliau išnaudoja automobilių remontams, todėl ekonomiškai naudingiau nupirkti patvarius ir praktikoje pasiteisinusius modelius. Nors jie ir brangesni, bet tai vėliau atsiperka mažiau investuojant į jų remontą.

Policijos departamento inf.

Taip pat skaitykite: