Adomas Kasparaitis

 

Palangos jaunimas Kovo 11-ąją minėjo išradingai. Tądien Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje jau antrąjį kartą įvyko stalo žaidimų čempionatas. Susirinkusieji galėjo ne tik gerai praleisti laiką, bet ir laimėti prizus.

Varžėsi dėl prizų

Pasak vienos iš čempionato organizatorės Monikos Pačinskaitės, toks renginys Palangoje organizuojamas jau antrąjį kartą. Tiesa, priešingai nei praėjusiais metais, šįkart prie stalo žaidimų susėdę dalyviai žaidė ne tik dėl pramogos, bet ir dėl apdovanojimų, kuriuos pelnė žaidimų nugalėtojai. „Norėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti kitaip, linksmiau. Tad nuo praėjusių metų tęsėme tradiciją organizuoti stalo žaidimų čempionatą. Šiais metais šis renginys kiek kitoks. Nusprendėme organizuoti varžybas ir išrinkti nugalėtojus“, — apie idėją pasakojo M. Pačinskaitė. Renginio metu, dalyviai žaidė šaškių, šachmatų, stalo futbolo bei kitus žaidimus.

Rengs ir kitąmet

Anot organizatorės, buvo rengiami keli turnyrai, po kurių paaiškėjo lyderiai, patekę į galutinį finalą. Kortų žaidimo „Uno“ nugalėtoja tapo Samanta Marija Venskutė, „Alias“ laimėjo Monika Bušmaitė bei Džiugas Andrijauskas, „Twister“ žaidime labiausiai pasisekė Arvilei Klovaitei. Geriausiu šachmatininku tapo Matas Gedmintas.

„Geriausiems įteikėm simbolinius prizus. Tai buvo badmintono raketės, tušinukai, pieštukai, užrašų knygutės. Šachmatų ir šaškių turnyro nugalėtojai laimėjo originalias šių žaidimų lentas. „Alias“ žaidimo laimėtojai gavo mažus, kelioninius „Alias“ žaidimus“, — vardijo pašnekovė.

Mergina sakė, kad susirinkusieji buvo patenkinti renginiu ir neslėpė gerų emocijų, smagiai praleido laiką. „Kiek teko girdėti, niekas tikrai nesigailėjo, kad atėjo. Tad jau yra minčių, kad galbūt net kitais metais pavyks sugalvoti ką nors daugiau. Ketiname surengti rimtą čempionatą, sukviesti daugiau žmonių, padovanoti daugiau prizų“, — teigė M. Pačinskaitė.

 

Žaidimų čempionato dalyviai neslėpė geros nuotaikos bei entuziazmo.

M.Pačinskaitės nuotr.

Pertraukų metu moksleiviai savo jėgas išbandė lošdami stalo futbolą

Čempionato dalyviai atviravo, kad nesigaili dalyvavę

Taip pat skaitykite: