Vienoje iš pagrindinių Palangos gatvių – Vytauto gatvės atkarpoje nuo Žvejų g. iki Jūratės g. – vykdoma vandentiekio trasos rekonstrukcija. Pasak UAB „Palangos vandenys“ direktoriaus Virgilijaus Beržanskio, darbai planuojami taip, kad miesto gyventojai ir svečiai patirtų kuo mažesnius nepatogumus.

„Darbai pradėti šią savaitę – rekonstruojama magistralinė 500 milimetrų diametro plieninė vandentiekio linija, įveriant mažesnio diametro vamzdį. Rekonstruojamos linijos ilgis – 566 metrai“, – sakė V. Beržanskis.

UAB „Palangos vandenys“ vadovo teigimu, imtis šios trasos rekonstrukcijos buvo būtina dėl prastos vandentiekio linijos būklės. “Tikriausiai palangiškiai atkreipė dėmesį, jog dėl dažnai pasitaikančių vandentiekio trasos avarijų Vytauto gatvėje jau keletą metų iš eilės tenka kasti gatvę bei remontuoti trasą. Tokia situacija susiklostė, kadangi magistralinė vandentiekio linija Vytauto gatvėje jau yra pakankamai sena ir susidėvėjusi. Dėl to susiplanavome lėšas trasai rekonstruoti, numatėme tai plėtros planuose ir ėmėmės darbų. Konkurso būdu rangovais pasirinkti UAB „KRS“. Darbų vertė – beveik 100 tūkst. eurų”, – kalbėjo „Palangos vandenų“ vadovas.

Kad miesto gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų, darbai planujami taip, kad vandens tiekimo pertraukimas trasos rekonstrukcijos metu būtų minimalus.

Vairuotojams vykdomi trasos rekonstrukcijos darbai taip pat nesukels didžiulių nepatogumų, kadangi eismas Vytauto gatve nebus uždraustas – jis apribotas tik tose vietose, kur vyksta kasimo darbai (tokų vietų yra 5), bet net ir čia uždaroma tik viena eismo juosta.

Planuojama, kad visi trasos rekonstrukcijos darbai bus atlikti per mėnesį.

“V.P.” inf.

Taip pat skaitykite: