Praėjusį penktadienį Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangoje, Šventojoje ir Kretingoje.

Palangoje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Elgesio medicinos instituto klinikoje, kur sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis atliekama reabilitacija, veikia streso ligų dienos stacionaras ir konsultuoja specialistai, vyko susitikimas su įstaigos darbuotojais, čia besigydančiais ligoniais iš daugelio Lietuvos regionų. Ligoniai džiaugiasi puikia aptarnavimo kultūra, aukštu darbuotojų profesionalumu.

Antanas Vinkus apsilankė UAB „Palangos šilumos tinklai“. Su direktore Giedre Juršėne aptarė šilumos kainų tarifus, galimas kainų mažėjimo tendencijas, namų renovacijos ir kitus gyventojams bei įmonės kolektyvui aktualius klausimus. Seimo narys turėjo galimybę apžiūrėti teritoriją, pabendrauti su katilinės darbuotojais. Domėjosi biokuru kūrenamų katilinių darbu.

Seimo narys taip pat apsilankė Palangos reabilitacijos ligoninėje, susitiko su administracijos darbuotojais, domėjosi ligonių gydymo sąlygomis, turima medicinine įranga, buvo supažindintas su renovuotais skyriais. Bendravo su reabilituojamais ligoniais po įvairių stuburo, klubo sąnarių operacijų. Ligoniai vertina šios įstaigos personalo nuoširdumą, profesionalumą ir turimas gydymo galimybes.

Po vizitų įstaigose Seimo narys susitiko su gyventojais ir kartu su Palangos miesto meru Šarūnu Vaitkumi, vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu, miesto Tarybos nare Irena Galdikiene dalyvavo Šventosios bendruomenės trijų metų sukakties šventiniame paminėjime. Renginio metu Š.Vaitkus ir A. Vinkus garbaus jubiliejaus proga pasveikino šventojiškę Genovaitę Rekašienę.

Ataskaitiniame klubo „Kretingos krašto ainiai“ susirinkime A.Vinkus buvo perrinktas klubo pirmininku.

„V.P.“ inf.

Taip pat skaitykite: