Sekmadienį baigėsi Austrijoje, Insbruko mieste vykusios pasaulio kikbokso taurės varžybos „The Austrian Classic 2017“. Pasaulio kikbokso taurės diržą iškovojo mūsų šalies sportininkai. Prie šios pergalės prisidėjo ir Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavęs bei bronzos medalį iškovojęs palangiškis Deividas Jemeljanovas.

Pusfinalyje D. Jemeljanovui teko kovoti prieš Slovėnijos sportininką. Visos kovos metu palangiškis pirmavo prieš varžovą, tačiau pirmo raundo gale patyrė rankos traumą ir nebegalėjo toliau tęsti kovos. D. Jemeljanovui tai buvo pirmosios suaugusiųjų varžybos. Pasak sportininko trenerio, Palangos sporto klubo „Žvėris Gym“ vadovo Rolando Remeikos, D. Jemeljanovas jau į turnyrą vyko su sužeista ranka.

„Praėjusiais metais Deividas tapo WAKO pasaulio čempionu Vengrijoje. O prieš tai mano auklėtinis K – 1 kikbokso čempionate liko trečias. Tad kitame pasaulio čempionate Deividas taps pirmos vietos nugalėtoju“, — šypsodamasis prognozavo R. Remeika.

Pasaulio kikbokso taurės etape „The Austrian Classic 2017“ antrąją vietą iškovojo kaunietis Tauras Adomaitis, nusileidęs Slovėnijos sportininkui. Čempiono titulą pelnė ukmergiškis Lukas Jablonskas finale rezultatu 3:0 nugalėjęs Kroatijos atstovą.

Pasaulio taurės varžybose iš viso dalyvavo 2057 sportininkai iš 32 valstybių.