Ši savaitė palangiškiams, panašu, nėra laiminga. Po gerokos pertraukos pareigūnai praneša apie vienu metu nutikusias kelias nelaimes: įvykdyta stambi vagystė, bute išsiliejo gyvsidabris, o neatsargiai pasielgęs sodų gyventojas susižalojo.

Vagys ir girtuokliai

Policija praneša apie du ikiteisminius tyrimus – vienas jų susijęs su vagyste Druskininkų gatvėje, antras – neblaiviu vairuotoju Vydmantuose. Pastarasis policijai įkliuvo lapkričio 26 d., apie 15 val. Tąkart 1952 m. gimusiam „Audi 100“ vairuotojui nustatytas 1,85 promilės girtumas. Pareigūnai praneša, jog vairuotojo girtumui nustatyti dar buvo paimtas ir kraujo mėginys ligoninėje, o pats įvykis tiriamas.

Ankstų lapkričio 27 d. rytą, apie 8 val., aptikta vagystė Druskininkų g. Čia iš bendrovės administracijos patalpų, išlaužus lango konstrukciją, buvo pavogtas metalinis seifas. Įmonė policiją informavo, kad seife buvo laikomi bendrovės dokumentai bei maždaug 15 tūkstančių eurų. Kokį nuostolį ši įmonė patyrė, vis dar tikslinama.

Nuo kvailumo vaistų nėra

Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) pareigūnai tomis pačiomis dienomis į pagalbą gyventojams skubėjo du kartus. Lapkričio 26 d. pavakarę, apie 17 val., gautas pranešimas apie Našlaičių tako 9 name kilusį gaisrą. Jo malšinti iškart išsiųstos trys gaisrinės mašinos. Pirmasis ekipažas nelaimės vietą pasiekė per šešias minutes ir raportavo, jog dega namo rūsyje sukrauta mediena. Netrukus paaiškėjo, kad nelaimę prišaukė pats savininkas arba, tiksliau, neatsakingas jo poelgis. Vyras bandė krosnį įkurti benzinu. Rezultatas: ne tik kilęs gaisras, o ir skaudžios pasekmės – namo šeimininkas nuo liepsnos pliūpsnio apdegė veidą ir plaukus. Nelaimėlį netrukus į ligoninę išgabeno į gaisravietę iškviesti Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Ugniagesiai gelbėtojai praneša, jog šio gaisro metu mūriniame name nuostoliai padaryti nedideli: aprūko rūsio patalpos ir apdegė maždaug du kubiniai metrai medienos.

Gaisras užgesintas per penkiolika minučių nuo pranešimo.

Ankstų lapkričio 27 d. rytą, apie 7.30 val., termometras su gyvsidabriu sudužo Mėtų skersgatvio 2 namo bute. Pranešama, kad cheminė medžiaga pasklido pusės kvadratinio metro plote. Atskubėję gelbėtojai skystą metalą surinko ir perdavė neutralizuoti.

„V.P.“ inf.

Taip pat skaitykite: