Po ilgosios pertraukos mačo kontrolę perėmę tauragiškiai nugalėjo „Palangos Kuršius“

407

Pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse įsirašė Tauragės krepšinio klubas (2-1), kuris namuose 75:57 (18:15, 16:14, 24:13, 17:15) susitvarkė su „Palangos Kuršių“ (1-3) ekipa.

Pirmoji rungtynių dalis žadėjo atkaklią dvikovą, tačiau tauragiškiai po ilgosios pertraukos į aikštę išėjo itin galingai.

Liudas Valantinas pelnė 4 taškus paeiliui, Deividas Keburys įkrovė iš viršaus, dar vieną metimą pridėjo L. Valantinas, o galų gale šeimininkai laimėjo atkarpą 14:0, po kurios jie pirmavo daugiau nei užtikrintai – 56:33.

Po tokio nokauto „Palangos Kuršiai“ grįžti į rungtynes nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Tauragiškių gretose pastebimiausias buvo Tadas Sebežiovas, kuris pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 6 pražangas.

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 16 (4/6 dvit.), Rytis Biliartas 15 (6/8 dvit.), Liudas Valantinas 13 (5/5 dvit.), Deividas Keburys 10 (0/5 trit., 6/8 baudos).

„Palangos Kuršiai“: Mindaugas Reminas 15 (3/7 trit.), Aidas Viskontas 13 (4/8 dvit., 1/5 trit.), Augustinas Jankaitis ir Quincy O‘Nealas Tayloras po 6.