Edukacinė pamoka „Pasidaryk popierių pats“

50

Šventosios pagrindinės mokyklos ketvirtokai vyko į Klaipėdos I. Simonaitytės biblioteką, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Pasidaryk popierių pats“.

Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su popieriaus atsiradimo istorija, jo senaisiais gamybos būdais. Specialia sėmimo forma semdami skystą popieriaus masę vaikai pasigamino savo popieriaus lakštą, kurį formavo, lygino, džiovino.
Grįžę smagiai dalijosi įspūdžiais. Eglė: „Geriausias įspūdis buvo, kai mes maišėme sumaltą popierių, lipalą ir vandenį, nes buvo keista ir linksma“, Viltė: „Man labiausiai patiko, kai reikėjo išimti iš vandens tinklą, aplipusį popieriaus gumulėliais“, Eimantas: „Buvo linksma rankomis maišyti popieriaus masę“, Gabrielė: „Labai patiko gaminti lapą, o ypač jį sausinti“, Justas B.: „Patiko popieriaus košė“, Kamilė: „Man buvo smagu sužinoti, kaip gaminamas popierius. Ir sužinojau. Jei patiko man, patiks ir kitiems“…

Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su popieriaus atsiradimo istorija, jo senaisiais gamybos būdais. Šventosios pagrindinės mokyklos nuotr.

Po išvykos aptarimo vaikai pasidžiaugė vertingomis dovanėlėmis, kurias užsiėmimo metu įteikė Palangos miesto bibliotekos atstovai. Kiekvienas gavo po ryškų atšvaitą, o klasei padovanota Selemono Paltanavičiaus knyga „Metų ratas“, kurios iliustracijos yra su muzikos įrašais. Parsisiuntę programėlę į mobilųjį telefoną, mokiniai išmaniai ieškos atsakymų į įvairius gamtos klausimus.
Ketvirtokai sužinojo, kaip galima prisidėti prie gamtos tausojimo, išsaugant medžius, pamatė, kaip panaudotas popierius gali būti reikalingas bei atgimti iš naujo.

Rasa Birškuvienė,
ketvirtos klasės mokytoja

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia