Palangiškis Gustas iš Kauno parvežė sidabro medalį

61
Laikinojoje sostinėje vykusiame čempionate trečiąją vietą laimėjo vienas iš perspektyviausių Palangos kovotojų Gustas Petrošius. „Shodan” nuot

Spalio 12 d. karatė mokyklos „Shodan” sportininkai dalyvavo pirmose šio sezono varžybose –Kauno čempionate „Leiskimės į kovą kartu“.

Varžybos suvienijo per 500 kovotojų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Danijos. Buvo kovojama ne tik dėl medalių, bet ir rinktos aukos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Dalis surinktų lėšų skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui.
Trečiąją vietą laimėjo vienas iš perspektyviausių Palangos kovotojų Gustas Petrošius. Pirmojoje kovoje jis įveikė varžovą iš Kauno klubo „Osu”, tačiau pusfinalyje po įnirtingos kovos nusileido priešininkui iš Kauno klubo „Kariai”, pastarasis ir tapo varžybų nugalėtojas.
Kitais metais Gustas varžysis dėl patekimo į Lietuvos rinktinę ir kelialapio į Europos čempionatą.
Karate mokyklos „Shodan” treneriai džiaugiasi sportininko užsispyrimu ir noru nugalėti, buvo įgyta puiki patirtis.
Lapkričio 24 d. shodamiečiai dalyvaus vienose svarbiausių šių metų varžybų – Lietuvos moksleivių taurėje, dėl kurios kasmet varžosi per 700 įvairaus amžiaus kovotojų.