Dar viena kryptis: dukart per savaitę galima pasižvalgyti po Bergeną

32

Paminėti simbolinio pirmojo skrydžio į Bergeną atidarymą į Tarptautinį Palangos oro uostą rinkosi Klaipėdos ir Palangos valdžios atstovai, atvyko ir nemažas būrys žurnalistų. Atidarymo juostelę perkirpo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, Palangos mero patarėjas Pranas Žeimys bei Palangos oro uosto direktorius Andrius Daujotas. Martyno Jaugelevičiaus nuotr.

Eglė Jūraitė

Spalio 30 d. iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).

Bilietus į Bergeną keleiviai gali įsigyti nuo 29,99 Eur į vieną pusę. Skrydis vykdomas du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais.
Paminėti simbolinio pirmojo skrydžio į Bergeną atidarymą į Tarptautinį Palangos oro uostą rinkosi Klaipėdos ir Palangos valdžios atstovai, atvyko ir nemažas būrys žurnalistų. Atidarymo juostelę perkirpo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, Palangos mero patarėjas Pranas Žeimys bei Palangos oro uosto direktorius Andrius Daujotas.
„Naujasis „Norwegian“ skrydis į Bergeną iš Palangos oro uosto leis žmonėms pasinaudoti mūsų siūlomomis itin geromis kelionės kainomis ir mėgautis visais kitais oro linijų siūlomais privalumais kelionės metu“, – sako Magnus Thome Maursund, „Norwegian“ trumpųjų nuotolių skrydžių komercijos viceprezidentas.
„Skandinavijos regionas ir būtent Norvegija yra vienos svarbiausių krypčių mūsų keleiviams. Jaučiame, kad nuolat auga paklausa kelionėms tarp Lietuvos ir Skandinavijos, lygiagrečiai matome, kad daugėja ir norvegų, norinčių pamatyti Lietuvos pajūrį ir čia esantį paveldą. Džiaugiamės galėdami pristatyti Bergeną kaip naują kelionių tikslą iš Palangos oro uosto“, – sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.
„Pirmuoju reisu iš Bergeno į Palangą atskrido apie 50 keleivių. Maždaug tiek pat praėjusį trečiadienį pirmuoju reisu išvyko iš Palangos į Bergeną“, – pasakojo Tarptautinio Palangos oro uosto direktorius Andrius Daujotas.
A.Daujotas patikino, kad Bergenas buvo viena iš labai aktualių krypčių emigrantams. Jis tikisi, kad šia galimybe pasiekti Norvegiją pasinaudos ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos keleiviai. Direktorius taip pat minėjo, kad jau pasiektas dar vienas susitarimas dėl krypties į Dubliną atnaujinimo. Kelionės šiuo maršrutu buvo nutrauktos prieš dešimtmetį, tačiau dabar akivaizdu, jog tai yra labai reikalinga kryptis.
Bergeno regionas vadinamas vartais į Norvegijos fiordus, šis miestas yra UNESCO pasaulio paveldo dalis ir gerai žinoma Europos kultūros lokacija. Bergeno regionas sujungia gamtą, kultūrą ir miesto gyvenimą vienoje vietoje.
Šiuo metu iš Palangos oro uosto galima skristi šešiomis kryptimis, o vasarą aštuoniomis: į Bergeną, Oslą, Kopenhagą, Dortmundą, Rygą ir Londoną, vasaros sezono metu dar vykdomi skrydžiai į Minską ir Varšuvą.

Pirmojo skrydžio keleiviai džiaugėsi galimybe greitai ir nebrangiai pasiekti Bergeną. Martyno Jaugelevičiaus nuotr.

Rudens – pavasario sezono metu „Ryanair“ iš Palangos skraidina į Londono Stanstedo oro uostą. Be „Ryanair“, su Palangos oro uostu bendradarbiauja dabar keturios avialinijos: „SAS“ skraidina į Kopenhagą, „Norwegian Air Shuttle“ – į Oslą ir dabar jau į Bergeną, „AirBaltic“ – į Rygą, „Wizz Air“ į Londono Lutono oro uostą ir Dortmundą. Vasaromis savo lėktuvus į Palangą nukreipia ir Baltarusijos „Belavia“ bei Lenkijos „LOT“.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia