Palangos labdaros vakaras nušvis kalėdinėmis gerumo spalvomis

240

Labdaros vakaro metu surinktos lėšos (bilietai, loterija, aukcionas) bus skiriamos Palangos miesto neįgaliems vaikams, slaugos skyriaus globotiniams, gausioms šeimoms paremti. Shutterstock nuotr.

Lapkričio 29 d. 19 val. Palangos koncertų salėje vyks jau tradiciniu tapęs labdaros vakaras. Šiemet renginį inicijuoja net trys skirtingos organizacijos: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, Palangos „Rotary“ bei Palangos moterų „Lions“ klubas, susivienijusios vardan vieno tikslo – padėti stokojantiems pagalbos.

Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinks verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio žmonės. Labdaros vakaro metu surinktos lėšos (bilietai, loterija, aukcionas) bus skiriamos Palangos miesto neįgaliems vaikams, slaugos skyriaus globotiniams, gausioms šeimoms paremti. Likimo nuskriaustiesiems ir stokojantiems pagalbos: nuo kūdikystės iki orios senatvės. Ypač didelis dėmesys šiemet skiriamas ir specialiam vaikų darželio projektui „Pojūčių kiemelis“.
„Šis vakaras, tai – ne tik galimybė pasidalinti gerumu, bet ir susitikti metų pabaigoje su bendruomene, kolegomis bei vainikuoti metų darbus, aptarti, palinkėti vieni kitiems gražių artėjančių švenčių”, – teigia Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė.

Pasak I. Valaitienės, gražu yra tai, kad organizacinis komitetas – šio renginio ambasadoriai, kurio nariais tampa organizacijų atstovai: prezidentai, valdybų nariai, jie dosniai dalijasi gerumu ir nenusakoma energija jau tik pradėjus rengtis šiam vakarui.
„Visos įmonės, šių organizacijų nariai, kurie atsiliepia į organizatorių pagalbos šauksmą būti renginio rėmėjais, tampa neatsiejama šio vakaro dalimi, varomąja jėga. Tad netgi organizacinis etapas tampa bendruomenės apsijungimo, susitelkimo reikalu, pavyzdžiu kitiems“, – neabejoja I. Valaitienė.

Veikli moteris nesistebi, jog labdaringi renginiai yra itin aktualūs prieškalėdiniu laikotarpiu: „Šiuo metu ieškome dovanėlių artimiesiems, stengiamės juos pradžiuginti. Tačiau nepamirškime, kad visada atsiras tokių žmonių, kurie galėtų tik pasvajoti apie dovanėlę po eglute. Didžiausia dovana jiems būtų – nuoširdi pagalba, kuri suteiktų sveikatos ir jėgų gyventi, nes gyvenimas ir yra didžiausia dovana!“.

„Gerumo niekada nebūna per daug. Juk paguodos žodžiai skausmą sumažina perpus, pasidalinus džiaugsmu – jis padvigubėja, – įsitikinusi Palangos moterų „Lions“ klubo prezidentė Birutė Simutienė. – Tikiu, jog kartu mes galime padaryti daugiau. Šio renginio epitafija pasirinkome Motinos Teresės žodžius: „Nebūtina daryti žygdarbių, visai užtenka mažų dalykų, padarytų su didele meile“.
„Nuolatos dalyvauju labdaros bei paramos renginiuose. Esu įsitikinęs, kad skleidžiama gerumo aura grįžtą šimteriopai“, – neabejoja žinomas pajūrio verslininkas, meno mecenatas bei Palangos „Rotary“ klubo narys Juozas Tubinas.
Lapkričio 29 d. vyksiančio renginio programoje bus galima išvysti atlikėją Jurgą su grupe, o taip pat Gipsy Jazz stliumi grojančią grupę „Hit kick“. Vakaro metu bus pristatytos net dvi mados kolekcijos – Modestos Šukės vakarinių suknelių bei prekės ženklo „Carolinakmit“ kailinių gaminių. Kaip ir kasmet vyks meno kūrinių aukcionas, labdaringa loterija, visų lauks vaišės ir malonios staigmenos.

Maloniai kviečiame visus, kurie norėtų pasidalinti gerumu, į šį labdaros vakarą.

Renginio organizatoriai

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia