Vardan labdaringų tikslų: Palangos moterys podiumu žingsniavo ne prasčiau nei tikros manekenės (nuotraukos)

307
Lietuvių kūrėjų prekės ženklo „CarolinaKmit“ kailio apdarus demonstravo... Palangos moterys – tiek „liūtės“, tiek Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovės. Savo elegancija ir nuoširdumu jos tikrai nenusileido profesionalioms manekenėms. Lauryno Butkevičiaus nuotr.

Eglė Jūraitė

Savaitgalį didžiausio Lietuvos kurorto koncertų salėje vyko jau tradiciniu tapęs labdaros vakaras „Dalinkimės gerumu“, kurio tikslo buvo – surinkti lėšų tiems kurorto žmonėms, kuries pagalba yra reikalinga kaip gurkšnis gryno oro. Šiemet šiam kilniam tikslui susibūrė net trys skirtingos organizacijos, jos, pasidalijusios pareigomis, praėjusio penktadienio vakarą pakvietė į išskirtinį renginį.

 

Susivienijo trys organizacijos

Šįmet labdaringą renginį inicijavo net trys skirtingos organizacijos: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, Palangos „Rotary“ bei Palangos „Lions“ moterų klubas, susivieniję vardan vieno tikslo – padėti stokojantiems pagalbos. Šiai išskirtinei šventei pirmąsyk buvo pasitelktos Palangos koncertų salės erdvės. Kviestine renginio žvaigžde tapo atlikėja Jurga, su savo grupe surengusi specialų pasirodymą. 

Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės. Kaip „Vakarinei Palangai“ sakė Palangos „Lions“ moterų klubo prezidentė Birutė Simutienė, atvyko apie 260 svečių, tad renginys iš tikrųjų alsavo ir prabanga, ir gražia Kalėdų labdaros dvasia. „Mums buvo didžiulis iššūkis surengti tokią šventę Koncertų salėje tokiam dideliam būriui žmonių“, – žurnalistei sakė aktyvi moteris.

Vienos iš renginio organizatorių – Palangos „Lions“ moterų klubo atstovės. Lauryno Butkevičiaus nuotr.

Didžiausia dovana – nuoširdi pagalba

 „Šis vakaras, tai – ne tik galimybė pasidalinti gerumu, bet ir susitikti metų pabaigoje su bendruomene, kolegomis bei vainikuoti metų darbus, aptarti, palinkėti vieni kitiems gražių artėjančių švenčių”, – teigė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė. Veikli moteris nesistebi, jog labdaringi renginiai yra itin aktualūs prieškalėdiniu laikotarpiu: „Šiuo metu ieškome dovanėlių artimiesiems, stengiamės juos pradžiuginti. Tačiau nepamirškime, kad visada atsiras tokių žmonių, kurie galėtų tik pasvajoti apie dovanėlę po eglute… Didžiausia dovana jiems būtų – nuoširdi pagalba, kuri suteiktų sveikatos ir jėgų gyventi, nes gyvenimas ir yra didžiausia dovana!“

„Gerumo niekada nebūna per daug. Juk paguodos žodžiai skausmą sumažina perpus, pasidalinus džiaugsmu – jis padvigubėja, – įsitikinusi Palangos „Lions“ moterų klubo prezidentė Birutė Simutienė. – Šio renginio epitafija pasirinkome Motinos Teresės žodžius: „Nebūtina daryti žygdarbių, visai užtenka mažų dalykų, atliktų su didele meile“.

„Nuolatos dalyvauju labdaros bei paramos renginiuose. Esu įsitikinęs, kad skleidžiama gerumo aura grįžta šimteriopai“, – neabejoja žinomas pajūrio verslininkas, meno mecenatas bei Palangos „Rotary“ klubo narys Juozas Tubinas, į renginį atvykęs su žmona atlikėja Ieva Tubinas.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovai. Lauryno Butkevičiaus nuotr.

Ir mados, ir meno kūriniai

Renginio programoje buvo galima išvysti atlikėją Jurgą su grupe, o taip pat Gipsy Jazz stliumi grojančią grupę „Hit kick“. 

Vakaro metu buvo pristatytos net dvi mados kolekcijos – dizainerės Modestos Šukės vakarinių suknelių bei lietuvių kūrėjų prekės ženklo „CarolinaKmit“ kailinių drabužių. 

„CarolinaKmit“ kolekcijoje vyravo rausvų, ugninių atspalvių kūriniai iš kailio, neretai iš pirmojo žvilgsnio atrodantys, tarsi nunerti iš siūlų. Didelis dėmesys buvo skirtas liemenėms bei itin trumpiems švarkelio tipo puskailinukams. Beje, dizainerės Modesto Šukės kailio apdarus demonstravo… Palangos moterys – tiek „liūtės“, tiek Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovės. Savo elegancija ir nuoširdumu jos tikrai nenusileido profesionalioms manekenėms.

Vakaro metu svečiai galėjo įsigyti Eglės Baranauskaitės poezijos knygą „Jausmų sala“. Lauryno Butkevičiaus nuotr.

„Visose išminties knygose rašoma apie dalies pajamų skyrimą labdarai. Mes kasmet stengiamės laikytis šio principo“, – sakė verslininkas Saulius Kmitas, labdaringam aukcionui skyręs autorinį „CarolinaKmit“ pledą. Meno kūrinių aukcione buvo galima įsigyti Linos Beržanskytės-Trembo, Arvydo Kašausko, Virginijaus Viningo bei kitų autorių tapybos bei juvelyrikos darbų.

Vakaro metu svečiai galėjo įsigyti ir Eglės Baranauskaitės poezijos knygą „Jausmų sala“. 

Meno dirbinių aukcione svečiai  įsigijo 23 paveikslus, Gražvydo Kasparavičiaus ir Sigitos Paulauskienės papuošalus. Beje, brangiausiai buvo nupirktas palangiškio Mariaus Kavolio paveikslas – aukciono metu vienas iš svečių nepagailėjo už darbą ir 2600 eurų. Tarp pasiūlytų aukcione buvo ir kamuolys su Lietuvos krepšinio rinktinės  žaidėjų autografai. Tai – Ingridos ir Arvydo Sabonių dovana labdaros renginiui.

Klubo moterys išdalino 130 loterijos prizų, kuriuos dovanojo Palangos, Kretingos, Klaipėdos ir Vilniaus verslininkai. Laimingieji džiaugėsi laimėję spa procedūras, kosmetikos priemones, nakvynę viešbutyje ar vaišes restorane, darbo knygas su astrologinėmis  prognozėmis, nuostabiais meduolių nameliais ir daugybe kitų malonių dovanėlių. UAB „Technorama“ labdaros tikslais padovanojo “Dyson“ plaukų džiovintuvą, dulkių siurblį-robotą, elektrinį paspirtuką. 

Vakaro svečiai galėjo susipažinti ir su naujų modelių „Volvo“ automobiliais – „XC90“ ir „XC40“, kurie buvo pastatyti prie įėjimo į Palangos koncertų salę.

Tarp gražaus renginio svečių – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma. Lauryno Butkevičiaus nuotr.

Paaukojo beveik 20 tūks. eurų

Iš viso aukcionos metu ir loterijos pagalba penktadienio vakarą buvo surinkta 19 925 eurų. Antradienį skaičiai dar buvo tikslinami – ketinta atidaryti aukų dėžutę. 

Labdaros vakaro metu surinktos lėšos (bilietai, loterija, aukcionas) bus skirtos Palangos mieste gyvenantiems neįgaliems vaikams, slaugos skyriaus globotiniams, gausioms šeimoms paremti; likimo nuskriaustiesiems ir stokojantiems pagalbos: nuo kūdikystės iki orios senatvės. Ypač didelis dėmesys šįmet buvo skirtas ir specialiam vaikų darželio projektui „Pojūčių kiemelis“.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia