Valentinos Kaubrienės Kalėdų nuotaikos – miniatiūriniuose eksponatuose

142
„Būsiu laiminga, jei mano kūryboje rasite mielų akimirkų. Iš anksto dėkoju visiems apsilankiusiems, pasidalinusiems savo laiku“, – tokiais žodžiais darbų autorė prisistatė parodos lankytojams. Adolfinos Nesteckienės nuotr.

Iki gruodžio 16 d. Palangos miesto savivaldybės patalpose, antrojo aukšto fojė, eksponuojama šią savaitę atidaryta gargždiškės tautodailininkės, meno kūrėjos Valentinos Kaubrienės autorinė kalėdinė paroda.

Sunku įsivaizduoti, kaip autorė sugebėjo miniatiūriniuose eksponatuose pavaizduoti kalėdinius vaizdelius, simbolius, kiek prireikė kantrybės, ištvermės, išradingumo ir laiko.

„Malonu, kai gyvenime gali dalintis kūrybos vaisiais, jausmais, rūpesčiais, meile, akimirka. Ši mano autorinių darbų paroda – meno dalijimosi su jumis, mieli lankytojai. Būsiu laiminga, jei mano kūryboje rasite mielų akimirkų. Iš anksto dėkoju visiems apsilankiusiems, pasidalinusiems savo laiku“, – tokiais žodžiais darbų autorė prisistatė parodos lankytojams.

Apsilankius parodoje apima švenčių nuotaika. Čia puikuojasi Kalėdų paveikslai, angelai, Valentinos sukurta ir žaislais papuošta Kalėdų eglutė. Kryželiu išsiuvinėtuose paveiskluose lankytojams pateikiami eksponatai taip sušildo savo šventine dvasia.
Sunku įsivaizduoti, kaip autorė sugebėjo miniatiūriniuose eksponatuose pavaizduoti kalėdinius vaizdelius, simbolius, kiek prireikė kantrybės, ištvermės, išradingumo ir laiko. Matyt, neveltui jos autorinės parodos eksponuojamos ir užsienyje, ir Lietuvos miestuose bei rajonuose.

Vida Tiškuvienė,
Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“ pirmininko pavaduotoja

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia