Meilės dieną Palangoje – atlikėjas Eugenijus Chrebtovas, pasinaudojęs išskirtine galimybe pasitobulinti Milane

266

Žinomas Lietuvos operos ir baleto teatro solistas, baritonas Eugenijus Chrebtovas nuolat stebina žiūrovus išskirtinėmis balso galimybėmis ir pagrindinių vaidmenų pasirodymais geriausiuose operos pastatymuose, o šiuo metu, kaip jis pats sako, mėgaujasi išskirtine galimybe būti Milane ir pažinti italų dainavimo paslaptis.

„Džiaugiuosi, kad vienas geriausių vokalo mokytojų rado savo įtemptoje darbotvarkėje savaitę laiko dirbti su manim individualiai. Esu itin dėkingas paramos fondui „Orfėjo lyra“ už nuolatinį palaikymą, taip pat Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui. Jų dėka galiu augti ir džiuginti Lietuvos publiką italų klasikinio dainavimo kultūra. Profesorius yra italų operinio atlikimo tradicijų ilgalaikis puoselėjas ir paslapties saugotojas. Šia paslaptimi galėsiu pasidalinti su operos mylėtojais jau visai netrukus, kovo mėnesį, operoje „Ernanis”, – pasakojo baritonas Eugenijus Chrebtovas, šiuo metu viešintis Milane, kur lanko intensyvius meistriškumo kursus pas vokalo mokytoją Massimiliano Bullo. 

Lietuvos žiūrovai solisto Eugenijaus Chrebtovo vokalinius gebėjimus šį sezoną gali pamatyti LNOBT operose „Turandot“, „Ernanis“, „Manon“, o vasario viduryje Palangoje bus išskirtinė galimybė solistą išgirsti koncertuojant su ritmo grupe kitokiame amplua. Organiztorių nuotr.

Luciano Pavarotti, Monserat Cabalier, Placido Domingo ar Joce Carreras – tai tik dalis pasaulinio garso atlikėjų, su kuriais dirbo net 43 metų darbo patirtį Milano „La Scala“ operos teatre turintis vokalo pedagogas Massimiliano Bullo.

„Nuolat tobulinu save ir man yra labai svarbu, kad turiu galimybę semtis žinių iš žmogaus, kuris yra autoritetas talentingiausioms operos žvaigždėms ir skiria laiko mano individualioms pamokoms“, – kalbėjo E. Chrebtovas.

Net šešias dienas Milane praleisiantis operos solistas pasakojo, kad su šiuo vokalo dėstymo profesionalu yra tekę dirbti prieš ketverius metus, kai ruošė Žoržo Žermono vaidmenį operai „Traviata“.

Paklaustas, ar sunku gauti kelių valandų individualias paskaitas, E. Chrebtovas patikino, kad atkaklumo ir kantrybės tikrai reikia, tačiau rezultatas to vertas.

„Bemaž tris mėnesius derinome su profesoriumi jam tinkamą laiką. M. Bullo į užsiėmimus su manimi Milane atvyko iš Karibų, o iškart po to keliauja į Estijos nacionalinį operos ir baleto teatrą, kur ruoš solistus operai „Žana d‘Ark“. Nors laukti tokios galimybės pasisemti žinių tenka ilgai, bet tikrai verta“, – pasakojo atlikėjas.

Lietuvos žiūrovai solisto Eugenijaus Chrebtovo vokalinius gebėjimus šį sezoną gali pamatyti LNOBT operose „Turandot“, „Ernanis“, „Manon“, o vasario viduryje Palangoje bus išskirtinė galimybė solistą išgirsti koncertuojant su ritmo grupe kitokiame amplua. Atlikėjas pristatys naują pop klasikos programą. Kaip pats atlikėjas sako: „Pop klasikos programa  man – tai kaip vyšnaitė ant torto, kuri subtiliai paįvairina profesinio gyvenimo skonius klasikiniame dainavime”.

Daugiau apie artėjantį koncertą: https://bit.ly/2E1mCuu

Organizatorių inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia