Palangos lopšelio ir darželio „Nykštukas“ bendruomenė, pasipuošusi savo artimiausią aplinką trispalvėmis, ruošėsi Lietuvos gimtadieniui – Vasario 16 – ajai.

Šventinė programa buvo įvairi ir įdomi, atitinkanti kiekvieną amžiaus tarpsnį.  Pagrindinis šventinis akcentas – paroda „Gintaro papuošalai“, už kurią esame dėkingi tėveliams ir darželio bendruomenei.

Visos grupės statė lego kaladėlių miestą „Mano gimtieji namai – Lietuva“, kuris sukėlė didžiulį vaikų ir suaugusių susidomėjimą

Bendru sutarimu visos grupės statė lego kaladėlių miestą „Mano gimtieji namai – Lietuva“, kuris sukėlė didžiulį vaikų ir suaugusių susidomėjimą, nes kiekvienas statinys turi savo istoriją.

Žaisdami darželinukai tyrinėja ir savo miestą, ir gimtąją šalį

Darželio erdves puošia Luko ir Tomo mamos Eglės Kurlytės plakatų paroda „Mažieji Lietuvos tyrinėtojai“. „Čiauškučių“ grupėje lankėsi Patricijos senelis tautodailininkas, save pavadinęs Gintarų seneliu. Jis vaikams pasakojo istorijas apie gintarą, gamino gintarinius papuošalus.

Nežiūrint į oro sąlygas, „Girinukų“, „Sportukų“, „Jūrinukų“ grupių vaikai ir mokytojai aplankė Palangos kurorto muziejų, kur vyko edukacinės valandėlės „Palangos legendos ir padavimai“

Nežiūrint į oro sąlygas, „Girinukų“, „Sportukų“, „Jūrinukų“ grupių vaikai ir mokytojai aplankė Palangos kurorto muziejų, kur vyko edukacinės valandėlės „Palangos legendos ir padavimai“. Dėkojame Audronei už malonų priėmimą ir padovanotas knygutes.

Buvo aplankytas ir A.Mončiaus namai muziejus, miesto Savivaldybėje esanti Tradicinės tekstilės auksarankių darbų paroda, skirta Tautodailės metams. Vaikai keliavo į skulptūrų parką, prie jūros, Ronžės upelio.

Šventiniai rytmečiai prasidėjo iškilmingai – Lietuvos himnu. Visų grupių šventės buvo žaismingos, nuotaikingos, skambėjo dainos, šokiai, vaikų išmokti eilėraščiai skirti mūsų gimtajai Lietuvai. 

Vyresniųjų grupių vaikai aplankė pačius mažiausius, dainavo lopšines, kykavo, rideno vilnų kamuoliukus.

Priešmokyklinių ir vyresnių grupių šventėje lankėsi Palangos folkloro „Mėguva“ atstovai Monika, Irena ir muzikantas Antanas. Vaikai klausėsi žemaitiškos kalbėsenos, sužinojo apie tautinius rūbus, jų pavadinimus. Išmoko naujų žaidimų, dainų, šokių.

Pasibaigus renginiams kiekviena grupė skanavo juodos ruginės duonos, pagardintos medumi.

Palangos lopšelio-darželio “Nykštukas“

 vyr. mokytoja Violeta Petravičienė

„Nykštuko“ nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia