Po savaitės žiemos atostogų pajūryje – žinomos moters liaupsės Palangai: „Paskelbiau ultimatumą“

921

Sostinėje gyvenanti atlikėja ir reklamos kūrėja Dovilė Filmanavičiūtė, dar žinoma Miss Sheep vardu, prieš kelias dienas savo FB paskyroje išplatino pranešimą apie tai, kaip jai su sūneliu Kristijonu ir sužadėtiniu Aurimu sekėsi savaitę atostogauti vasario Palangoje. Žinoma moteris Palangai negailėjo liaupsių, o jos nuomonė sulaukė šimtų patiktukų ir širdučių.

„Kai paskutinį sykį buvome Palangoje, o tai buvo vasarą, jau tuomet buvo justi, kad su šiuo miestu vyksta nuostabūs dalykai ir jis truputį virsta the new black.
J.Basanavičiaus gatvę vis dar norėjosi padegti, prakuroms panaudojus labai linksmas šašlykų kainas, bet žandikaulį atvipino kino pievelė, hipsteriški bariukai ir užkandinės, „Kablys“ su savo varškėčiais ir koncertais, nuostabus parkas, pasakų skveras su Ingos Valinskienės balsu ir tylūs paplūdimiai, jei moki paieškoti“, – apie vasarą Palangoje pasakoja Dovilė.

Dovilė Filmanavičiūtė. Andriaus Ufarto/ Delfi nuotr.

„Šįkart grįžom į Palangą savaitei, ji pasitiko kinematografiškai tuščia, o jei ir sutikom praeivių, tai jie galėtų filmuotis Paolo Sorrentino “Jaunystėje”. Kai taip tuščia, deimantai spindi ryškiau“, – savo FB paskyroje rašo atlikėja.

Palangos baseinas – juokinga kaina už tobulas paslaugas

Nuotr. iš D.Filmanavičiūtės FB paskyros

D.Filmanavičiūtė pasakoja, jog būdama pajūrio kurorte žiemą patyrė „du nerealiausius Palangai, o gal ir visai Lietuvai nutikusius dalykus“.

Pirmasis, kuris padarė didelį įspūdį, tai  Palangos baseinas.

„Jis mus pribloškė tokiam lygmeny, kad aš paskelbiau ultimatumą, jog mes kraustomės į pajūrį. Modernus, naujutėlis, juokinga kaina. Su tobulu spektru paslaugų – nuo nemokamų kūdikių treniruočių vandenyje (su specialiste, po kurios man Vilniuj bus žvėriškai sunku nuleisti savo lūkesčius), treniruočių suaugusiems iki masažų, pirties ritualų ir sporto salės. Aptarnavimas tobulas, baseine nuolat sportuoja senjorai, visi mieli, šnekūs, ir čia ne mano pramanas, jūs Kristijono paklauskit.

Mačiau, kad praėjusiais metais baseiną po atnaujinimo atidarė ministrai, tai aš tikiuosi, kad jie turi planą tokio lygio baseinų „prikopipeistinti“ pilną Lietuvą, kad žmonės būtų tokie laimingi ir sveiki kaip Palangoj. Jūros tai „neprikopipeistins“, tą suprantu.

Algio Kriščiūno darbai Palangos baseine. Nuotr. iš D.Filmanavičiūtės FB paskyros

Beje, baseino hole kaba Algio Kriščiūno darbai, kas priduoda šitai vietai dar daugiau nuostabumo“, – savo įspūdžius aprašo jauna žinoma moteris.

„Vila Komoda“ – geriausia, ką galima patirti lietuviškame pajūryje

Antrasis svečių šaltojo sezono patyrimas buvo “Vila Komoda”. Dovilė pažymi, kad už gražius žodžius ir pagyrimus šiam viešbučiui jai tikrai niekas nemokėjo ir šios paslaugos niekas neužsakinėjo, tad ji rašanti nuoširdžiai tai, ką pamačiusi.

Nuotr. iš D.Filmanavičiūtės FB paskyros

Anot jaunos žinomos moters, „Vila Komoda“ – tai yra „geriausia, ką galima patirti lietuviškame pajūryje per amžius“.

„Butikinio tipo viešbutis prie jūros, įkurdintas Aleksandro Tiškevičiaus viloje, kuri ilgus metus Palangoje stovėjo belangė ir besielė, išdraskyta ir apleista.

Viloje šeimininkauja Karolina ir Martynas, abu po 11 metų palikę Londoną ir grįžę namo. Karolina vadovauja viešbučiui, Martynas yra vienas kiečiausių mūsų šalies šefų ir tai čia labai justi. Degustacinė vakarienė buvo kosmosas. Jei Au (sužadėtinis Aurimas – red. past.) valgo ir kinkuoja galva, tai jūs patikėkit. Tik pastarnokas jam nepatiko, ak, kaip netikėta.

Nuotr. iš D.Filmanavičiūtės FB paskyros

Karolina ir Martynas gal taip negalvoja, bet mes išvažiavom su emocija, kad radom naujų draugų.

Nuotr. iš D.Filmanavičiūtės FB paskyros

Žinau, gal kažkam atrodys, kad lengva man postringauti, nes “jūs kažkur matyta”, bet aš girdėjau ir nematoma, kaip visų šiame viešbutyje yra klausiama, “kaip miegojot”, ir esu tikra, kad visi gauna šiltos bananų duonos išsinešti, jei nespėjo papusryčiaut (apie pusryčius reikėtų atskirai dainuot, nes jie nuostabūs), ir visiems į vonią druskos nuperkama, jei norisi. Gal tik ne visi išsikniaukia duonos kepalo, kai jo paragauja restorane. Bet aš esu aš. Kniaukti aš moku“, – apie „Vilą Komodą“ pasakoja viešnia.

Palanga – tu neįtikėtina!

Nuotr. iš D.Filmanavičiūtės FB paskyros

„Tai va. Palanga ne sezono metu yra absoliučiai neįtikėtina. Ką tik gerai pavarėm baseine, susipakavom Martyno duonos kepalą, susirinkom mintis vėjuotam pajūry ir minam namo.
Ačiū, Palanga. Tu buvai nuostabi“, – taip savo pasakojimą apie žiemos atostogas baigia Miss Sheep.

„Vakarinės Palangos“ inf.

Nuotraukos iš Dovilės Filmanavičiūtės FB paskyros

Andriaus Ufarto / Delfi nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia