Papildyta 11:30 val.! Eismo įvykis kelyje Kretinga – Palanga: pakeliui į darbą žuvo Palangos savivaldybės darbuotoja, kita reanimacijoje (nuotraukos)

5801

Šiandien 7.30 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Kretinga – Palanga, ant viaduko, įvyko eismo įvykis, automobilyje prispausti žmonės.

 Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiam  policijos komisariatui).

„Pajūrio naujienų“ nuotr.

Papildyta 10:15 val.: Paaiškėjo, jog šioje autoavarijoje žuvo į darbą vykusi Palangos savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Š. Jauna moteris į autoįvykį pateko dėl slidaus kelio.

Užjaučiame šeimą ir artimuosius dėl Rasos žūties.

„Pajūrio naujienų“ nuotr.

Papildyta 11:30 val.: Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas patikslino, jog autoįvykis įvyko apie 07.30 val. Kretingos r., Kviecių k. Tik išvažiavus iš Kretingos Palangos link susidūrė lengvasis automobilis ir sunkvežimis. Per eismo įvykį žuvo lengvojo automobilio vairuotoja, sužalotas kartu važiavęs nepilnametis. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko dėl slidžios kelio dangos.

„Pajūrio naujienų“ nuotr.

„Vakarinės Palangos“ žiniomis, kartu su Rasa Š. automobiliu važiavo kita Savivaldybės darbuotoja Biudžeto skyriaus vyriausioji specialistė Vida N. Ji dabar yra reanimacijoje.

Nepilnametis keleivis taip pat paguldytas į ligoninę, bet jo sužalojimai yra kiek lengvesni.

“Vakarinės Palangos” inf.

Jei buvote autoįvykio liudininkas ir turite nuotraukų, pasidalinkite jomis su “Vakarinės Palangos” skaitytojais (siųskite elpaštu redakcija@vakarinepalanga.lt).

„Pajūrio naujienų“ nuotr.

5 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia