Kaip jau rašėme, vakar rytą važiuodama į darbą žuvo Palangos savivaldybės darbuotoja Rasa Š., kartu su ja vykusi kolegė pateko į reanimaciją. Šiandien pareigūnai atskleidė, kiek tai leistina, tragiškos avarijos aplinkybes.

Gavo pranešimą apie prispaustus žmones

Kaip „Vakarinė Palanga“ jau rašė, vakar rytą, apie 7.30 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Kretinga – Palanga įvyko eismo įvykis, automobilyje prispausti žmonės.

acaiberry
„Pajūrio naujienų“ nuotr.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį buvo perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiam  policijos komisariatui.

Autoavarija įvyko Kretingos rajone, ties  Kvecių kaimu, kelyje Šiauliai – Palanga.

Viename automobilyje – dvi Palangos savivaldybės darbuotojos

Kaip paaiškėjo vėliau,  automobiliu „Citroen C3“ į Palangą važiavo trys žmonės: Palangos savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Š., jos kolegė Biudžeto skyriaus vyriausioji specialistė Vida N. bei Rasos Š. dešimtmetis sūnus.

„Pajūrio naujienų“ nuotr.

Incidento metu automobilį vairavusi Rasa Š.  ( g. 1978 m.) žuvo vietoje. Kaip matyti iš nuotraukų, išgyventi visiškai sumaitotame automobilyje, ypač vairuotojo pusėje, nebuvo jokių šansų.

Vida N. ( g. 1963 m.) itin sunkios būklės buvo nugabenta į vieną iš Klaipėdos ligoninių ir paguldyta į reanimacijos skyrių. „Vakarinės Palangos“ žiniomis, vakar vakare moteris atgavo sąmonę.

Į ligoninę pateko ir nepilnametis keleivis, jo sužalojimai gyvybei negresia.

Atskleidė avarijos aplinkybes

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai šiandien pranešė, jog skaudaus įvykio kaltininkė – slidi kelio danga.

„Pajūrio naujienų“ nuotr.

Dėl slidaus kelio automobilis „Citroen C3“ išslydo  į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu sunkvežimiu „Mercedes Benz“.

 Pastarąjį automobilį vairavo 1961 m. gimęs vyras.  Patikrinus jo blaivumą, nustatyta, jog vairuotojas alkoholio nebuvo vartojęs.

„Esame be galo sukrėsti“

Vakar užuojautą dėl darbuotojos netikėtos ir tragiškos mirties pareiškė Palangos savivaldybės vadovas meras Šarūnas Vaitkus.

„Koks trapus vis dėlto gyvenimas! Šįryt netekome kolegės, kita mūsų bendradarbė reanimacijoje. Jos abi tiesiog vyko į darbą, kaip ir kasryt, bet jo nepasiekė… Apie tai labai sunku ir skaudu kalbėti. Esame be galo sukrėsti ir liūdime kartu su visais Palangos savivaldybės darbuotojais dėl mūsų kolegės Rasos tragiškos žūties šį rytą. Nuoširdi užuojauta giminėms ir artimiesiems, stiprybės Jums!“, – savo FB paskyroje parašė miesto vadovas.

Š.Vaitkus vakar ir šiandien nekartą bendravo tiek su žuvusiosios vyru, tiek su ligoninės, kurioje gydoma Vida N., medikais.

„Vakarinė Palanga“ taip pat nuoširdžiai užjaučia Rasos Š. šeimą, gimines ir artimuosius dėl skaudžios netekties.

„V.P.“ inf.

„Pajūrio naujienų“ nuotr.

4 KOMENTARAI

 1. O ka veike kelininkai????! Be gali
  O pikta ir liūdna, kad neatlieka tiesioginio darbo. Taip uzsitingejo, kad net oru prognozes neseka! Nežino, kad plikledis? Vėl sakys nėr pinigų… Gaila jauno žmogaus. Didelė užuojauta šeimai…

 2. Užuojauta…
  Vyro vietoje pareikalaučiau kelininkų tarnybos aptarnaujančios šį ruožą išklotinės,kada buvo paskutinį kartą pravažiuota su kelių priežiūros automobiliu šiame ruože ir kas buvo panaudota,kad kelias atitiktų saugaus eismo reikalavimus!
  Rašau tai ne iš „lemputės“-tenka pačiam tarp 5h.-8h.važiuoti mūsų „autostradomis“,nekalbant apie regioninius kelius,neteko matyti kelininkų šiais metais!
  Palangos meras,taip pat,neturėtų likti nuošalyje-paraudojimu facebuke jis man neatsipirktų!
  Dar kartą,užuojauta vyrui,nenusileisk ieškok kaltųjų,kad bent kompensacija išeitų į naudą mamos netekusiam sūnui,ji neturėjo žūti dėl kitų aplaidumo darbe,juolab manau greitis nebuvo viršytas.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia