Jau visai netrukus, kovo 13 dieną, Palangos koncertų salėje žiūrovai turės galimybę pamatyti naują teatralizuotą ispaniškos muzikos koncertą „HISTORIA DE UN AMOR“, kurio pagrindiniai herojai – puikiai Lietuvoje pažįstamas atlikėjas Ištvan Kvik ir neseniai pergalę Latvijos Eurovizijoje iškovojusi Samanta Tina. Prie šio gražaus projekto prisijungė ir Lietuvoje puikiai pažįstamas režisierius bei choreografas Gytis Ivanauskas, “žvaigždžių” plaukų stilistu tituluojamas Karolis Murauskas, televizijos projektuose šmėžuojantys šokėjai: Greta Leitonaitė, Vidmantė Čepulytė, Justas Girdvainis bei Denisas Stech bei visas būrys profesionalių muzikantų.

Ištvan Kvik, kalbėdamas apie šį projektą, džiaugėsi, kad pavyko surinkti tokių dainų programą ispanų kalba, kurių dauguma jų yra puikiai pažįstamos, jas atlieka pasaulyje žinomos žvaigždės. Atlikėjui yra didžiulis iššūkis dainuoti ispaniškai, tačiau jam labai patinka ši kalba, ji dar geriau padeda atskleisti meilę ir jos skirtingas formas. Jis tikisi, kad ši programa suteiks žmonėms šiltų emocijų ir padės atsiverti meilei.

Programoje bus parodoma meilės istorija nuo dviejų žmonių susitikimo iki išsiskyrimo. Pagrindinis herojus išgyvens tikrą jausmų audrą: pirmąją meilę, aistrą, pyktį, išsiskyrimą, tačiau jam ši istorija yra išskirtinė, paliekanti gilų pėdsaką gyvenime. Koncerte atlikėjai pasipuoš „Aurelie“ prekinio ženklo kūrėjos Aurelijos Žebuolienės drabužiais, aksesuarų meistrės Svietos Šliževičienės papuošalais.

Šį projektą papildė išskirtinė Jurgos Anusauskienės fotopaveikslų paroda, kurią žiūrovai turės galimybę pamatyti koncertų metu.

Kalbėdamas, ką jo gyvenime reiškia meilė, Ištvan Kvik sakė, jog tikriausiai pats gyvenimas tai ir yra meilė. Kas ji iš tiesų yra, jis greičiausia nesužinos iki pat gyvenimo pabaigos. Atlikėjas taip pat akcentavo, kad jo širdis yra pripildyta meilės ir jis dėl to labai laimingas: meilė tėvams, vaikams, antrajai pusei, žmonėms. Tai yra jo gyvenimo variklis.

Ištvano dueto partnerė, jo mūza Samanta Tina teigė, kad meilė jai yra kažkas švento, tai toks jausmas, kuris suteikia žmonėms laimės, daro pasaulį laimingesnį ir gaila, kad mes suprantame kas yra meilė tik tada, kai ją prarandame.

 Organizatoriai Palangos koncertų salėje yra numatę ir vietų prie staliukų su užkandžiais bei gėrimais – žiūrovai gali švęsti meilę ir gyvenimą prie žvakių šviesos stebėdami jaukią meilės istoriją scenoje.

Organizatorių inf.

Jurgos Anusauskienės nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia