Šiandien vakare į visuotinį ataskaitinį rinkiminį susirinkimą rinkosi Palangos valdantieji. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų vietos skyriaus nariai išklausė skyriaus pirmininko Šarūno Vaitkaus ataskaitą už praėjusius metus ir rinko pirmininką naujai kadencijai.

Kaip skelbėme anksčiau, į skyriaus pirmininkus naujai ketverių metų kadencijai buvo pasiūlyti du kandidatai:  ilgametis vietos konservatorių lyderis Šarūnas Vaitkus bei aktyvi partijos narė Veronika Skeberdytė.

Šį vakarą ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime dalyvavo 79 Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus nariai. „V.P.“ nuotr.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyrius yra skaitlingiausias kurorte tarp visų partijų, jis vienija 139 narius. Šį vakarą ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime dalyvavo 79 šiai partijai atstovaujantys miestiečiai.

Skyriaus pirmininku perrinktas Šarūnas Vaikus, už jį balsavo 55 susirinkimo dalyviai. Veronika Skeberdytė pelnė taip pat nemažą pasitikėjimą, ji surinko 21 balsą, ir tai tapo staigmena visiems susirinkusiems. Trys balsavusieji liko neapsisprendę, tad biuletenius sugadino.

Skyriaus pirmininku perrinktas Šarūnas Vaikus, už jį balsavo 55 susirinkimo dalyviai. Veronika Skeberdytė pelnė taip pat nemažą pasitikėjimą, ji surinko 21 balsą. „V.P.“ nuotr.

„Vakarinei Palangai“ komentuodamas skyriaus pirmininko rinkimus, Š.Vaitkus teigė, jog tai „labai gražus ir demokratiškas rezultatas“.

Išrinkti penki pirmininko pavaduotojai, jais tapo Mindaugas Skritulskas, Akvilė Kilijonienė, Albertas Martinaitis, Ramutis Šeštokas ir Saulius Simė. Patvirtinta ir penkiolikos narių taryba.

Kaip šįryt rašėme, skyriaus nariai tikėjosi, jog šįvakar jų lyderis Palangos meras Šarūnas Vaitkus paskelbs dėl dalyvavimo ateinančiuose rinkimuose į Seimą, tačiau, kaip ir prognozavome, tai neįvyko.

Dar susirinkimo išvakarėse kalbėdamas su „Vakarine Palanga“ meras Š.Vaitkus prašė žurnalistų nedaryti jam spaudimo. „Mūsų skyriui leista sprendimą dėl kandidato į Seimą vienmandatėje apygardoje priimti gegužės mėnesį. Mes tai ir padarysime. Dabar prašau visų nedaryti man spaudimo, nereikalauti skubaus apsisprendimo ir atsakymo. Aš jaučiu didžiulę atsakomybę už miestą, mane itin įpareigoja didžiulis miestiečių  pasitikėjimas, pernai kovą pareikštas rinkimuose į Palangos savivaldybės merus“, – kalbėdamas su „Vakarine Palanga“ sakė Š.Vaitkus. Jis teigė, jog sprendimo, tęsti trečiąją kadenciją kurorto mero pareigose ar dalyvauti Seimo rinkimuose ir Palangos reikalais rūpintis Vilniuje, turint dar didesnes galimybes, dar nėra priėmęs ir nenorįs to daryti paskubomis.

Nors buvo planuota šio vakaro visuotiniame susirinkime spręsti dėl galimų kandidatų dalyvauti rinkimuose į Seimą daugiamandatėje apygardoje, t.y. bendrame partijos sąraše, šis klausimas taip pat nesvarstytas. Prie jo bus sugrįžta kiek vėliau.

Beje, po „Vakarinės Palangos“ šio ryto publikacijos „Kandidatavimas į Seimą: intriga išlieka – mero Š.Vaitkaus sprendimo šįvakar susirinkę Palangos konservatoriai nesužinos“, kurioje svarstėme, ar Palangos savivaldybės vadovas praneš šįvakar savo sprendimą dėl kandidatavimo į Seimą, internete paplito begalė komentuotojų nuomonių. Viena iš jų buvo tokia: „Mere, mes jus užrakinsime Savivaldybėje ir niekur neišleisime. Tik nakčiai namo“.

„V.P.“ informacija ir nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia