Vagis nesulaikė net tai, kad savo "Porsche" Palangos svečias paliko po miegamojo langais. "V.P." nuotr.

Sekmadienį po pietų namo susirengęs Palangos svečias aptiko, jog apvogtas jo brangus automobilis „Porsche Cayenne Turbo“. Vietoj suplanuotos kelionės į savo miestą teko bendrauti su kurorto policijos pareigūnais.

Sekmadienį antroje dienos pusėje namo susirengęs Palangos svečias buvo labai nemaloniai nustebintas – priėjęs prie savo brangaus automobilio „Porsche  Cayenne Turbo“  jis aptiko, jog vagys išlupo priekinius žibintus. Tokio modelio dalys yra itin brangios, tad kurorto svečias skaičiuoja tūkstantinius nuostolius – padarytą žalą jis įvertino 10 tūkst. eurų.

Nukentėjusysis „Vakarinei Palangai“ pasakojo, jog į kurortą savaitgaliui atvyko penktadienio vakarą. Šeštadienį vyras su draugais leido Klaipėdoje, į Palangą sugrįžo vėlų vakarą, o jau sekmadienį aptiko, jog mašina greičiausiai naktį buvo apvogta.

acaiberry

Vietoj suplanuotos kelionės namo Palangoje savaitgalį leidusiam vyrui sekmadienio popietę teko bendrauti su kurorto policijos pareigūnais. „V.P.“ nuotr.

Beje, Palangoje viešėjęs verslininkas savo „Porsche“ buvo pasistatęs namo Vytauto gatvėje kieme, po pat miegamojo langais. Tačiau signalizacija, kurią jis tikrai būtų išgirdęs, jokių įspėjamųjų signalų netrimitavo.

Panašu į tai, jog Palangoje darbavosi  profesionalūs vagys, apsiginklavę naujausia technika, galinčia blokuoti automobilių signalizaciją.

Kaip jau rašėme, „dovanėlę“ Vasario 16 – ąją gavo ir kitas kurorto svečias, jam padaryta žala taip pat didelė.

Vasario 16 d. policijoje buvo gautas pranešimas apie apiplėštą automobilį.

Pareiškėjas policijai pranešė, jog šeštadienį, vasario 15 d.,  paliko automobilį „Porsche Macan“ Palangos Karklų gatvėje.

Sekmadienį apie 10.30 val. žmogus pastebėjo, kad  yra pavogti automobilio  priekiniai žibintai ir nebėra vairo.

Nukentėjusysis žalą įvertino apie 7000 eurų.

Beje, per pastarąjį laikotarpį Palangos policija nefiksavo jokių kitų automobilių modelių, išskyrus „Porsche“, apiplėšimų.

Ar tai reiškia, jog vagys turi „specialų“ užsakymą prabangių „Porsche“ automobilių dalims?

„V.P.“ inf.

„V.P.“ nuotraukose – šiąnakt apiplėštas „Porsche  Cayenne Turbo“ automobilis.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia