Koronavirusas: kariuomenės pajėgos budės Palangos, Vilniaus ir Kauno oro uostuose bei jūrų uoste Klaipėdoje

215

Kovo 2 d. aktyvuotos Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių pajėgos. Jas planuojama pasitelkti teikiant pagalbą iš COVID-19 paveiktų teritorijų atvykusių keleivių patikrą ir registraciją vykdantiems Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) skyriams Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose bei Klaipėdos jūrų uosto centriniame bei krovinių terminaluose.

Užduotims vykdyti  pasitelkiami iš Taikos meto užduočių operacinių pajėgų sudėtyje budinčių Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių, tarnaujančių Didžiosios Kovos apygardos 8-ojoje rinktinėje (Vilnius), Dariaus ir Girėno apygardos 2-ojoje rinktinėje (Kaunas) ir Žemaičių apgyardos 3-ojoje rinktinėje (Klaipėda). Prieš išvykstant į užduotis šiuos karius instruktavo Lietuvos kariuomenės  Karo medicinos tarnybos specialistai, visi kariai yra aprūpinti individualiomis apsaugos priemonėmis.

Planuojama, kad nuolatinį budėjimą ir darbą su atvykusiais keleiviais  visuose keturiuose objektus vienu metu vykdys 35 kariai.

Užduočių atlikimo vietose kariai padės atlikti atvykusių asmenų konsultavimą, kontaktinės informacijos surinkimą, esant poreikiui padės NVSC specialistams taikyti izoliavimo priemones. Į užduočių vietas kariai išvyksta šiandien, užduoties pabaigos terminas nenumatytas.

„V.P.“ inf.

Ievos Budzeikaitės asociatyvi nuotrauka

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia