Jurgita ir Nijolė nuoširdžiai dėkoja Palangos policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkui Donatui Mockaičiui ir vyriausiajam patruliui Limvydui Galdikui už suteiktą pagalbą sugedus automobiliui.


Jurgita Klaipėdos apskrities policijos komisariatui parašė, kad kovo 3 d. vyko į Palangą, vežė mamą į Palangos reabilitacijos ligoninę gydytis po sąnario keitimo operacijos. Tačiau kelionės tikslo nepasiekė, nes sugedo automobilis.
„Galiu drąsiai sakyti, kad mano laimai pro šalį važiavo Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Mockaitis ir vyriausias patrulis Limvydas Galdikas. Jie man ir mano mamai suteikė didžiulę pagalbą. Pareigūnas Donatas Mockaitis pasirūpino mano mama: nuvežė į ligoninę, sunešė visus daiktus, palydėjo iki pat palatos. O tuo metu vyriausias patrulis Limvydas Galdikas pasirūpino mano ir  kitų vairuotojų saugumu, nes mano automobilis sugedo važiuojamoje kelio dalyje ir trukdė eismui.
Mes kartu su mama esame labai dėkingos minėtiems pareigūnams už suteiktą pagalbą. Labai džiaugiamės, kad mūsų šalyje dirba pagarbos verti pareigūnai. Dėka jų iškilusios problemos nėra tokios baisios. Ačiū labai“, – parašė Jurgita.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: