Reaguojant į susiklosčiusią padėtį, bendrovės „Akropolis Group“ valdomi prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai trumpina darbo laiką 2 valandomis. Nuo kovo 14 iki kovo 27 dienos parduotuvės Vilniaus „Akropolyje“ dirbs nuo 11 iki 21 val., Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ parduotuvės dirbs nuo 11 iki 20 val. „Maxima“ ir  „Eurovaistinė“ dirbs įprastu darbo laiku, „Ermitažas“ Vilniuje dirbs nuo 9 iki 21 val. – tai pranešama išplatintame pranešime spaudai.

Atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus ir rekomendacijas, nuo šiandien Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ laikinai nedirba kino teatrai „Forum Cinemas“, ledo arenos „Akropolio ledas“. Vilniaus „Akropolyje“ taip pat laikinai neveikia pramogų erdvė vaikams „Kakės Makės pasaulis“, sporto baras „O’Learys“, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ – vaikų kambariai ir „Apollo boulingas“.

Visos kitos prekybos vietos (parduotuvės, kavinės ir restoranai, paslaugų centrai) veikia pagal naujai nustatytą darbo laiką.

„Akropolių“ valdytojai nurodo, jog Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos ir pramogų centruose „Akropoliai“ taikomos šios prevencinės priemonės:

  • Dezinfekcinio skysčio prieinamumas „Akropoliuose“ yra padidintas visose pagrindinėse erdvėse: lankytojus skatiname juo naudotis prie visų pagrindinių įėjimų, sanitariniuose mazguose.
  • Prekybos ir pramogų centruose nuolat vyksta papildomas dažniausiai liečiamų paviršių valymas dezinfekcinėmis priemonėmis – visi paviršiai valomi kas 2-4 valandas. 
  • Prekybos ir pramogų centruose vėdinimo sistema orą pakeičia nauju oru iš lauko mažiausiai 3 kartus per valandą, prieš patenkant į patalpas oras yra filtruojamas.
  • Dezinfekantus bei vienkartines pirštines prie pirkinių vežimėlių ir krepšelių galima rasti ir prie „Maxima“ parduotuvių „Akropoliuose“. Šiose parduotuvėse taip pat gerokai dažniau nei įprastai atliekamos įvairių paviršių (pirkinių krepšelių ir vežimėlių rankenos dezinfekuojamos 5 kartus per dieną, dezinfekuojami kortelių skaitytuvai ir pan.) bei pačių parduotuvių dezinfekcijos.
  • Vilniaus parduotuvėje „Ermitažas“ vežimėliai bei pirkėjų krepšių rankenos, lifto porankiai ir mygtukai, eskalatorių porankiai ir durų rankenos dezinfekuojami 3 kartus per dieną, kasininkės dirba su pirštinėmis.

Taip pat, visi „Akropolių“ nuomininkai, įskaitant ir maitinimo paslaugas teikiančius nuomininkus, laikosi visų įmanomų atsargumo priemonių: dezinfekcinėmis priemonėmis dažnai valomi daugiausiai liečiami paviršiai, taip pat tokiose vietose kaip kasos aparatai, maisto savitarnos vietos ar kitose panašiose vietose, kur lankytojai ir darbuotojai turi sąlytį su dažnai liečiamais paviršiais ar daiktais (kortelių skaitytuvai, maisto paėmimo įrankiai, grynieji pinigai ir pan.), yra laisvai prieinamos rankų dezinfekavimo priemonės.

„V.P.“ inf.

Oresto Gyrevičiaus/ Delfi nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia