Pirmieji savanoriai jau platina Savivaldybės išleistus lankstinukus: visa svarbiausia informacija apie koronavirusą pasieks kiekvieno namus

403

Palangos savivaldybė parengė ir išleido lansktinukus, kuriuose – visa svarbiausia informacija apie koronavirusą ir kiekvienam miestiečiui itin aktualūs kontaktai, kuriais esant reikalui reikia kreiptis pandemijos metu.

Prieš keletą valandų 7 tūkst. egzempliorių tiražu atspausdinti ir į Palangą pargabenti lankstinukai jau pradėti platinti.

Pastarosiomis dienomis Savivaldybė nuolat kreipėsi į miestiečius, kviesdami pilnamečius ir nesergančius tapti savanoriais ir padėti sprendžiant įvairius kasdienius klausimus, kuriuos diktuoja koronaviruso pandemija. Į šiuos kvietimus atsiliepė nemažai palangiškių.

acaiberry

„Savanoriai surinkti, jie platins skrajutes, pusę tiražo neatlygintinai išplatins „Lietuvos pašto“ laiškanešiai. Dėkoju visiems – tiek savanoriams, tiek pašto darbuotojams, jų pagalba labai svarbi miesto bendruomenei“, – komentavo Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Skrajutės su aktualia informacija bus mėtomos į palangiškių pašto dėžutės, dalijamos viešose vietose.

„V.P.“ inf.

Mūsų nuotraukoje: Palangos savivaldybei talkinantys savanoriai pradėjo platinti skrajutes su itin aktualia informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia