Vyriausybė šiandien posėdyje pritarė draudimui teikti apgyvendinimo paslaugas, išskyrus privalomam karantinavimui. „Vakarinė Palanga“ primena, jog su tokiu prašymu penktadienį į Vyriausybę kreipėsi ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigė, kad palikta išimtis tiems, kurie jau nuo anksčiau gyveno vienoje ar kitoje apgyvendinimo įstaigoje – dėl jų sprendimą atskirai priims savivaldybės.

„Numatyta išimtis savivaldybės administracijos direktoriui priimti individualų sprendimą, kas susiję su savivaldybės teritorijoje veikiančių įmonių ir ten dirbančių žmonių veikla. Nes gali būti taip, kad ten ne atvežtiniai, bet jau seniai žmonės gyvena motelyje arba viešbutyje, tai jiems tokiu atveju reikėtų tiesiog išeiti į gatvę“, – trečiadienį sakė S. Skvernelis.

Vyriausybė trečiadienį nutarė pratęsti karantiną iki balandžio 13 dienos, t. y. Velykų antrosios dienos.

ELTA, „V.P.“ inf.

Viešbučio „Gradiali“ nuotr.

1 KOMENTARAS

  1. Klaidinantis pavadinimas. Apgyvendinimo paslaugos Palangoje siuo metu nera uzdraustos – pasiskambinkite i Savivaldybe pries skelbdami tokius rimtus dalykus. „Pritarė draudimui“ dar nereiskia, kad uzdraude. Tai reiskia, kad savivaldybe gali spresti pati uz savo miesta – ar uzdrausti ir kada tai padaryti.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia