„Klaipėdoje bus uždaryta autobusų stotis. Tai sprendimas, kuris ribos patekimą į Klaipėdą ir išvykimą iš jos. Tai yra neišvengiami sprendimai“, – sakė ką tik pasibaigusioje spaudos konferencijoje miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Jis pareiškė, kad tikėtis, jog blogiausia jau praeityje, yra blogiausias scenarijus. „Suvokdamas šitą situaciją, galėčiau pasakyti paprastai – tikėtis, kad blogiausia jau praeityje, būtų pats blogiausias scenarijus“, – sakė meras.

Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas V.Janušonis informavo, jog šiuo metu gydymo įstaigoje yra 39 pacientai, kurie gydomi nuo koronaviruso. Vienas sergantis išleistas gydytis namo, kur turės griežtai laikyti saviizoliacijos reikalavimų.

Apie 300 ligoninės medikų jau paimti tyrimai, laukiama atsakymų. 45 medikai yra saviizoliacijoje, ligoninėje išplitus koronavirusui uždaryta dešimt skyrių.

Kalbėdamas apie šiąnakt ligoninėje mirusį 94 metų pacientą, V.Janušonis teigė, jog, nepaisant to, jog šiam asmeniui prieš mirtį buvo nustatytas koronavirusas, tačiau tai neturėjo didesnės įtakos baigčiai. „Ligonis sirgo labai daug ligų, artimieji jau prieš mėnesį buvo informuoti apie tai, jog turi ruoštis“, – sakė vyriausiasis gydytojas.

„V.P.“ if.

Atviraklaipeda.lt nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: