Tamara Zaiceva

Šiandien Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo feisbuko paskyroje pranešė, jog šiuo metu Palangoje saviizoliacijoje yra 32 iš užsienio grįžę palangiškiai, dvidešim vienu iš jų rūpinasi Savivaldybė. Taip pat vietos valdžia siunčia transportą į Kauną pargabenti dar vieną Palangos gyventoją. Kaip aiškėja, moteris namo grįš sieną kirtusi pastaruoju metu ne visai įprastu būdu.

„Šiuo metu Palangos miesto savivaldybės komanda rūpinasi 21 palangiškiu, grįžusiu iš užsienio. Jiems 14 dienų suteiktas apgyvendinimas ir 3 kartų per dieną maitinimas. Palangiškiai gyvena Palangos kempinge, viešbutyje „Tenisas“ ir Socialinių paslaugų centro skirtose patalpose. Dar 11 Palangos gyventojų karantinuojasi namie. Su jais nuolatos bendrauja Viešosios tvarkos skyrius ir policija.

Šiandien vykstame į Kauną parsivežti dar vienos Palangos gyventojos, kuri grįžo iš užsienio. Ji taip pat bus karantinuojama Savivaldybės numatytose apgyvendinimo patalpose. Ačiū žmonėms, kurie rūpinasi kitais žmonėmis!“, – prieš valandą savo feisbuko paskyroje paskelbė Šarūnas Vaitkus.

„Vakarinė Palanga“ paprašė mero pakomentuoti, kodėl šiandien Savivaldybės transportu ir lėšomis važiuojama į Kauną parsivežti moters? Kaip žinome, po didelį nepasitenkinimą sukėlusio sveikatos apsaugos ministro A.Verygos nurodymo savivaldybėms pasitikti grįžusius iš užsienio ir juos priverstinai apgyvendinti izoliavimo vietose, jau kitą dieną leista žmonėms savarankiškai karantinuotis pasirašytinai ir patiems savo transportu vykti į pasirinktą saviizoliacijos vietą.

Kaip „Vakarinei Palangai“ sakė kurorto vadovas, neturėdama kitų galimybių grįžti į Lietuvą, moteris pėsčiomis kirto Lenkijos – Lietuvos sieną ties Kalvarija, nes tai padaryti naudojantis automobiliu yra neįmanoma. Palangiškė svečiavosi Lenkijoje dukters šeimoje, o nusprendus grįžti namo žentas ją atvežė iki pasienio. Čia vakar jai buvo leista sieną kirsti pėsčiomis.

Palangiškė teigė neturinti savo transporto ir nėra artimųjų, kurie ją galėtų pargabenti į Palangą. „Vakar moteris buvo apgyvendinta Kalvarijos savivaldybės numatytose patalpose, o šiandien Kalvarijos savivaldybės transportas atveš ją į Kauną, o mes ją paimsime“, – „Vakarinei Palangai“ sakė meras Š.Vaitkus.

Pargabenta keliauninkė bus apgyvendinta 14 dienų Savivaldybės numatytose saviizoliacijos patalpose, kur jai nekainuos nei nakvynė, nei maitinimas triskart per dieną. Pargabenta ji taip pat bus nemokamai.

Šarūno Mažeikos / Fotobankas nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia