„Siekdami apsaugoti mūsų vietinius žmones, su komanda priėmėme skubų sprendimą nuo balandžio 1 d. uždrausti apgyvendinimo sektoriui priimti naujus klientus, o iki balandžio 2 d. iškeldinti anksčiau atvykusius klientus. Draudimas galioja karantino laikotarpiu“, – šiandien savo feisbuko paskyroje parašė Druskininkų meras Ričiardas Malinauskas.

„Turiu žinių, kad kituose kurortuose dėl atvykstančių ir apgyvendinimo bei kitomis paslaugomis besinaudojančių žmonių srauto, pastebėti koronaviruso židiniai.

Pagal kovo 25 d. Vyriausybės nutarimą, apgyvendinimo paslaugų teikimas gali būti draudžiamas kiekvienoje savivaldybėje atskiru savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimu.

Nelaukiu.

Siekdami apsaugoti mūsų vietinius žmones, su komanda priėmėme skubų sprendimą nuo kovo 31d. 00.00 val. uždrausti apgyvendinimo sektoriui priimti naujus klientus, o iki balandžio 1 d. 00.00 val. iškeldinti anksčiau atvykusius klientus. Draudimas galioja karantino laikotarpiu.

Šį Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės įsakymą rasite čia: http://tiny.lt/h5p9fbb

Taip pat turiu informacijos, kad Vyriausybė irgi svarsto uždrausti šių paslaugų teikimą šalies mastu.

Džiaugiuosi, kad savivaldybėje koronaviruso atvejų šiai minutei nėra fiksuota, ir darysiu viską, kas įmanoma, kad apsaugočiau mūsų vietinius žmones“, – parašė Druskininkų meras.

Kiek vėliau jis parašė jaučiąs dviprasmiškus jausmus.

„Balandžio 7-ąją bus 20 metų, kai vadovauju Druskininkų savivaldybei, ir visus tuos metus su komanda sutelktai dirbome tam, kad pritrauktume kuo daugiau investicijų.

Kaskart džiaugėmės dideliais ir mažais apgyvendinimo sektoriaus paslaugų teikėjais ir visais žmonėmis, kurie nuosekliai ir kantriai dirbo, kurdami Druskininkus savo darbu.

man labai sunku žodžiais nusakyti, ką jaučiu šiandien, kai tenka uždrausti apgyvendinimo sektoriaus darbą

Todėl man labai sunku žodžiais nusakyti, ką jaučiu šiandien, kai tenka uždrausti apgyvendinimo sektoriaus darbą. Bet guodžia tai, kad šis sprendimas laikinas.

Tai padarėme tam, kad apsaugotume mūsų vietinius žmones. Tam, kad Druskininkai kaip galima greičiau vėl atvertų duris svečiams, o mes visi grįžtume prie savo įprasto gyvenimo ritmo.

Prašau Jūsų susitelkimo ir supratingumo šiuo visiems nelengvu metu“, – paprašė Druskininkų meras R.Malinauskas.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia