Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Palangos skyrius pranešė, jog šiandien gauti dar 2 pranešimai apie nustatytus susirgimus koronaviruso infekcija. Abu asmenys – Palangos gyventojai. Pirminiais duomenimis, sergantys ir šeimos nariai per pastarąsias 14 dienų užsienyje nebuvo.

Šią informaciją savo feisbuko paskyroje ką tik paskelbė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Vienas iš užsikrėtusiųjų – medicinos darbuotojas, dirbantis vaikų reabilitacijos sanatorijoje „Palangos gintaras“, kitas – privačioje įmonėje Klaipėdoje. Epidemiologinis tyrimas tęsiamas, duomenys tikslinami.

Skebiama, jog vaikų sanatorijos darbuotoja nuo kovo 26 d. į darbą nėjo. Kai bus žinoma daugiau informacijos, ji bus tikslinama.

Visi iki dabar palangiškių susirgimo atvejai fiksuojami tiek Klaipėdos, tiek ir Palangos medicinos įstaigose.

Šiandien „Vakarinė Palanga“ jau skelbė apie vakar nustatytą koronaviruso infekciją Palangos gyventojui. Asmuo ilgą laiką (ir dabar) buvo gydomas Klaipėdos universitetinės ligoninės slaugos syriuje. Pirminiais duomenimis, šeimos nariai per pastarąsias 14 dienų artimai nebendravo, kontaktavo tik ligoninės personalas. Vykdomas epidemiologinis tyrimas, duomenys tikslinami.

Kaip pranešėme anksčiau, vakar buvo paskebta apie užsikrėtusį „Palangos Lino“ pacientą (ne Palangos gyventojas), kuris kovo 23 d. po operacijos iš Klaipėdos universitetinės ligoninės buvo pervežtas į Palangą reabilitacijai. Visi su šiuo asmenimi kontaktavę medikai ir darbuotojai saviizoliavosi.

Prieš kurį laiką skelbėme apie tai, jog koronavirusas nustatytas dviem Palangos medikams, kurių vienas dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia