BBC News savo tinklalapyje patalpino vaizdo pasakojimą apie tai, ką per 50 karantino dienų Uhane teko išgyventi kinams, jų šeimoms, artimiesiems ir visam miestui. Vaizdo įrašas paremtas dviejų jaunų Kinijos kinematografininkų fiksuotomis vaizdo akimirkomis iš Uhano, kuriame ir prasidėjo baisioji visą pasaulį dabar apėmusi koronaviruso pandemija.

Du jauni kinai fiksavo sustojusį gyvenimą jų mieste nuo pat pirmosios karantino dienos. Vienam iš jų teko susidurti su baisia realybe, kuomet virusu užsikrėtė jo žmona, dirbanti salugytoja Greitosios pagalbos tarnyboje. Neatsiradus laisvų vietų perpildytose gydymo įstaigose, šeimai teko visą viruso košmarą išgyventi namų sąlygomis. Vaizdo įraše – apie tai, kaip atlaikyti, nepasiduoti panikai ir nevilčiai bei išgyventi.

Antrasis pasakotojas – Uhane gyvenantis jaunuolis, kuris, prasidėjus karantinui, nusprendė tapti savanoriu. Vairuodamas savo automobilį jis niekieno neverčiamas padėdavo medikams pasiekti darbo vietas, nes nevažinėjo joks viešasis transpotas, pristatydavo siuntas su vaistais tiems, kurie susirgo koronavirusu, maisto produktų.

Abu šie jauni vyrai buvo kaip niekad arti viruso žudiko, tad be galo džiugu, jog jie išgyveno ir dabar savo jautria žinia dalijasi su pasauliu.

„Vakarinė Palanga“ pateikia jums du vaizdo pasakojimo įrašus: su titrais anglų arba rusų kalbomis. Pasirinkite tą, kurią geriau suprantate.

Vaizdo pasakojimas su titrais anglų kalba čia:

Vaizdo pasakojimas su titrais rusų kalba čia:

„V.P.“ inf.

BBC News nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia