Palanga nelaukia 20 val. ir visus įvažiavimus į miestą uždaro jau po kelių valandų – šiandien nuo 14 val.

Kaip „Vakarinei Palangai” sakė kurorto meras Š.Vaitkus, jau vakar vakare matėsi ištisos kolonos automobilių, važiuojančių į Palangą.

„Jau matome didelius automobilių srautus į Palangą. Šiandien 9 val. ryto posėdžiavusi Savivaldybės ekstremalių situacijų komisija nusprendė nelaukti vakaro ir visus įvažiavimus blokuoti jau šiandien nuo 14 val. Mūsų manymu, kelių uždarymas nuo 20 val. Palangai jau būtų per vėlus”, – „Vakarinei Palangai” komentavo Šarūnas Vaitkus.

Kaip žinote, Vyriausybė apsisprendė nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. šalyje riboti asmenų judėjimą – atvykimą į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ar miestelius. Išimtys taikomos, kai vykstama dėl artimų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo atlikimo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo.

Šis ribojimas taip pat netaikomas asmenims, kurie vyksta į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio jiems nuosavybės teise.

Šie nurodymai dėl išimčių bus taikomi ir Palangoje, į miestą bus įleisti ne tik čia deklaravę gyvenamąsias vietas, bet ir turintys nekilnojamojo turto.

„V.P.” inf.

Palangos policijos nuotr.

Naujausia informacija apie tai, kaip vyksta patikrinimas įvažiavimuose į Palanga ir kas laukia vairuotojų, pažeidusių karantino taisykles, čia (publikuota 17:36):

Išsamiau apie tai, kaip bus blokuojami keliai, čia:

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: