Žinomas mados istorikas Aleksandras Vasiljevas. Pirmojo kanalo nuotr.

Žinomas Rusijos mados istorikas Aleksandras Vasiljevas izoliuotas Maskvos ligoninėje Komunarka – jam įtariamas koronavirusas. Populiarios TV laidos „Madingas nuosprendis“ vedėjas apie savo savijautą papasakojo socialiniuose tinkluose.

61 – erių metų garsenybė papasakojo: „Balandžio 5 d. pradėjau kosėti, nuolat laikėsi temperatūra, bet ji nebuvo didelė: 37,5 – 38 laipsniai. Intensyviai gydžiausi pagal senolių receptus: arbata, imbieras, soda, cirtina, ženženio tinktūra. Tačiau tai nepadėjo. Jelena Malyševa (gydytoja, Rusijoje labai populiarios laidos „Sveikata“ vedėja – red. past.) iškvietė man greitąją“.

„Dirbu, atsakinėju į telefoninius skambučius“, – soctinkluose parašė A.Vasiljevas, savo pasakojimą iliustruodamas šia nuotrauka

Greitosios pagalbos medikai pamatavo temperatūrą, spaudimą, paėmė mėginį koronaviruso testui. „Prašiau, kad jie manęs neguldytų į liginonę, leistų sirgti namuose, bet jie mane išvežė į Komunarką. Tai labai didelė, šviesi ir švari ligoninė su puikia medicinos įranga. Priėmimo skyriuje, nors ir bandžiau maskuotis, mane atpažino. Padarė kraujo tyrimus, nuskanavo plaučius, nustatė, jog yra abipusis plaučių uždegimas. Ačiū Jelenai Malyševai, esu puikioje, šviesioje palatoje, parūpintas maitinimas penkis kartus per dieną. Rytais lašinės, visą dieną – tabletės ir tyrimai“, – parašė garsusis mados žinovas.

A.Vasiljevas vis dar laukia atsakymo dėl koronaviruso testo. „Jaučiuosi gerai, temperatūra 36,6, gydytojas žada, jei viskas gerai, kad gal po kokių septynių dienų paleis namo“, – vakar savo paskyroje parašė N.Vasiljevas.

Nadežda Babkina gydoma privačioje klinikoje, ji yra itin sunkios būklės. Vladimiro Velengurino nuotr.

Jau kurį laiką labai sunkios būklės yra ir kita TV laidos „Madingas nuosprendis“ vedėja, garsi Rusijos dainininkė Nadežda Babkina, kuriai patvirtintas koronavirusas. Rusijos spauda praneša, kad šeštadienį ji buvo pažadinta iš dirbtinės komos, kurioje buvo mažiausiai keturias paras. Dainininkė dar yra reanimacijoje, jaučiasi labai siplpnai ir net neturi jėgų kalbėti. Apie tai pranešė ligonės dietologė Margarita Koroliova. Anot jos, dainininkei pradėta taikyti deguonies terapija. Septyniasdešimtmetė Nadežda Babkina gydoma privačioje klinikoje.

Dėl koronaviruso tikrinama visa laidos „Madingas nuosprendis“ komada.
Vladimiro Velengurino nuotr.

Mėginiai dėl koronaviruso paimti iš visų laidos „Madingas nuosprendis“ vedėjų ir komandos.

Aleksandras Vasiljevas nekartą lankėsi ir Lietuvoje, itin didelio susidomėjimo sulaukė parodos, kuriose eksponuoti istoriniai pasaulio mados apdarai iš garsenybės kolekcijos. Tokia paroda bvuo surengta ir Palangos muziejuje bei buvo be galo populiari. Ją atidarė pats Aleksandras Vasiljevas, specialiai tuo tikslu atvykęs į Palangą.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia