„Karantinas parodė, kokie mes išties galime būti vieningi, kūrybiški, kiek galimybių dar neišnaudota, o svarbiausia, kad karatė vaikams daug daugiau nei tik fizinė veikla“, – sako vieno didžiausių Lietuvoje kiokušin karatė klubo „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius. Praėjus vos savaitei po šalyje įvesto karantino, „Shodan“ mokyklos treneriai surado puikią sustabdytų įprastų treniruočių alternatyvą ir startavo su tiesioginėmis „online“ treniruotėmis.

Pradžioje, kol buvo išspręsti techniniai klausimai, aktyvią mokyklos narių rutiną palaikė bendros treniruotės – vaikai turėjo galimybę sportuoti stebėdami gyvas transliacijas mokyklos puslapyje, Facebook tinklo paskyroje. Vos po pirmosios transliacijos neliko jokios abejonės, kad kuriama virtualių treniruočių sistema išties reikalinga – treniruotę stebėjo beveik 600 žmonių. Sulaukę didelio vaikų įsitraukimo bei tėvų paskatinimo, mokyklos treneriai nusprendė treniruočių veiklą tęsti kaip įmanoma „arčiau“ įprasto, normalaus režimo. Atlikus tėvų galimybių bei vaikų užimtumo apklausą, suradus tinkamas treniruotėms platformas, šiandien „Shodan“ mokykla džiaugiasi efektyvia „online“ treniruočių sistema.

Sportininkai treniruojasi atskirose grupėse pagal amžių, pradedančiųjų ar pažengusiųjų lygį. Taip vaikai išties įsitraukia į veiklą, o treneriai gali dirbti tikslingai, produktyviai ir skirti pakankamai dėmesio kiekvienam dalyviui. Mažiausieji mokyklos nariai sportuoja 3 kartus per savaitę po vieną valandą, o pažengę – 5 kartus per savaitę.

„Smagu matyti, kaip vaikai stengiasi, domisi ir išlieka aktyvūs karantino metu. Sulakiame labai didelį palaikymą ir iš tėvų pusės, jie mato ne tik fizinę, bet ir psichologinę reguliarių karatė treniruočių naudą savo atžaloms,“ – teigia „Shodan“ mokyklos vadovas ir priduria, kad džiaugiasi, jog kartu į kovinį sportą namuose įsitraukia ir kiti šeimos nariai.

Treniruotės vyksta sklandžiai, o vaikams suteikiamos visos įmanomos galimybės nesustoti ir tobulėti karatė kelyje. Nuolatinis treniruočių režimas itin svarbus, juk pasibaigus karantinui viskas grįš į savas vėžias, imlūs, aktyvūs sportininkai norės toliau laikyti aukštesnių diržų egzaminus ir toliau džiaugtis pergalėmis varžybose. Palaikyti formą skatina ir visa Lietuvos Karatė kiokušin federacija, kuri neseniai pasidalino svarstanti apie tam tikros varžybų formos galimybes „online“ būdu.

Kiokušin karatė mokykla “Shodan” visus norinčius susipažinti su šiuo kovos menu kviečia išbandyti nemokamas “online” treniruotes. Tai padaryti galite susisiekę el. paštu informacija.shodan@gmail.com.

„Shodan“ inf. ir nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: