Šiandien Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informavo, jog šįryt gautas mėginio atsakymas, kuris patvirtino, jog „Palangos komunalinio ūkio“ darbininkas yra užsikrėtęs koronavirusu. Dar trys kartu brigadoje dirbę žmonės saviizoliavosi.

Blogai pasijuto vakar

Kaip „Vakarinei Palangai“ sakė bendrovės direktorius Gediminas Valinevičius, darbininkas – vairuotojas, dirbantis atliekų surinkimo mieste darbą, blogai pasijuto vakar. Jis paskambino savo vadovui ir pranešė turįs aukštą temperatūrą. Jam buvo nurodyta likti namuose ir kviesti medikus.

Iškvietus Greitąją pagalbą, žmogus buvo nuvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę, kur jam ir buvo paimtas mėginys dėl koronaviruso infekcijos. Šiandien gautas teigiamas atsakymas ir iškart apie tai buvo informuota įmonės vadovybė.

Susirgęs asmuo dirba brigadoje dar su trimis darbininkais, visi jie buvo informuoti apie kolegos susirgimą ir jiem liepta saviizoliuotis. Brigados darbas – su specialiuoju transportu surinkti gyventojų atliekas, kurias šie palieka konteineriuose.

Kaip yra iš tikrųjų, neaišku

Bendrovės vadovas G.Valinevičius ką tik „Vakarinei Palangai“ pasakojo, jog šiandien yra papildomai dezinfekuotos visos „Palangos komunalinio ūkio“ administracijos patalpos, rytoj bus imamasi pagalbinių patalpų ir visos teritorijos bei autoūkio dezinfekcijos darbų.

„Kiekvienoje atliekų surinkimo brigadoje dirba 3 – 4 žmonės. Jie kaip ir visi kiti bedrovės darbuotojai yra aprūpinti visomis apsaugos priemonėmis, darbuojasi tik su pirštinėmis. Žmonės yra supažindinti su saugumo reikalavimais, instruktuoti, kaip elgtis, nurodyta, kad privaloma tvarka turi dėvėti kaukes ir kitas apsaugos priemones. Kaip yra iš tikrųjų tuomet, kai jie išvažiuoja į miestą, sunku pasakyti, bet jie juk suaugę žmonės“, – komentavo G.Valinevičius, atsakydamas į „Vakarinės Palangos“ klausimą, ar negali būti tikimybės, jog koronavirusas galėjo likti ant atliekų konteinerių paviršių, nes juk šiuos, iškrovus šiukšles į specialųjų transportą, darbininkai po to stumia į vietą. Direktorius taip pat ramino, jog konteineriai yra kasdien dezinfekuojami, jie kasdien nupurškiami dezinfekcinėmis priemonėmis, daroma viskas, kad šiukšles išnešantys gyventojai neparsineštų namo jokio viruso.

Stengiasi nepamesti galvos

G.Valinevičius teigė, jog šiomis dienomis pats kontaktų su minėta brigada neturėjęs, tačiau vis dėlto šio ryto pranešimas sukėlė nerimo. „Baugu dėl kitų brigados žmonių ir kitų bendrovės darbuotojų. Niekada negali žinoti, kaip bus, bet mes stengiamės nepamesti galvos ir dirbti toliau“, – sakė bendrovės vadovas.

Koronavirusu užsikrėtęs darbininkas gyvena sodyboje už Būtingės sodų, ši teritorija priklauso Kretingos rajonui.

„V.P.“ inf.

Apie Palangoje ar šalia jos fiksuotus susirgimų COVID-19 atvejus skaitykite čia:


PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: