Palangos kavinės ir restoranai galės nemokamai praplėsti aptarnaujamų vietų skaičių. "V.P." nuotr.

Šiandies miesto Taryba priėmė keletą sprendimų, leisiančių verslui ir gyventojams švelninti koronaviruso pandemijos sukeltas ekonomines problemas. Apie tai pranešė kurorto meras Šarūnas Vaitkus.

Šiandien savivaldybės taryba, atsižvelgusi į savivaldybės darbo grupės pasiūlymus bei gautus verslo atstovų prašymus leisti padidinti aptarnaujamų vietų skaičių prie stacionarių viešojo maitinimo įstaigų, nutarė:

  • Stacionarioms kavinėms ar kitoms viešojo maitinimo įstaigoms leisti nuo birželio 1 d. vienerių metų laikotarpiui nemokamai pasistatyti staliukus ir kėdes lauke.
  • Taip pat pritarta siūlymui Tarybos nustatytose viešosiose vietose Palangos ir Šventosios paplūdimyje viešojo maitinimo paslaugą teikiantiems asmenims leisti nuo birželio 1 d. vienerių metų laikotarpiui nemokamai pasistatyti staliukus ir kėdes prie nesudėtingų, laikinųjų statinių, iki penkių metrų atstumu nuo jų.
  • Pageidaujantieji šiuo būdu pasididinti aptarnaujamų vietų skaičių, turi Palangos miesto savivaldybės administracijai pateikti prašymą bei reikiamus dokumentus. Išsamesnę informaciją suteiks Savivaldybės administracijos Rinkliavų skyrius, tel. 8 460 48729 arba el. paštu rinkliava@palanga.lt.

Gyventojai, dėl koronaviruso patyrę materialinių sunkumų, taip pat gali kreiptis į Savivaldybę pagalbos – vienkartinės socialinės piniginės paramos skyrimo.

Yra numatyta ir daugiau galimybių švelninti koronaviruso sukeltas neigiamas pasekmes. Pavyzdžiui, gyventojai ir verslo subjektai, pageidaujantys atidėti įmokas už geriamąjį vandenį, nuotekas bei šilumos energiją, gali kreiptis į šias paslaugas teikiančias bendroves ir prašyti svarstyti galimybę atidėti mokėjimus už suteiktas paslaugas ir tuo laikotarpiu neskaičiuoti delspinigių nuo tų mokesčių, kurių sumokėjimo terminas yra po karantino paskelbimo. Kiekvieną kliento prašymą įmonė vertins individualiai.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia