Facebook nuotr.

Šiandien Palangos vadovas Šarūnas Vaitkus pralinksmino socialinių tinklų vartotojus, savo Facebooko paskyroje paskelbęs šmaikštų ir gausiai šypsenėlėmis iliustruotą pranešimą, kuriame aptarė greta publikuojamą nuotrauką. Joje įamžinti su plakatais rankose stovintys palangiškiai Eugenijus Čilinskas ir Eimutis Židanavičius. Abu jie – buvę Palangos valdžios atstovai, dabar susitikę neseniai prie „dušinių” Meilės alėjoje vykusioje akcijoje.

Vienos nuotraukos istorija

„Šiomis dienomis žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose gana plačiai išplito nuotraukos iš praėjusios savaitės pabaigoje prie „dušinių“ Meilės alėjoje vykusios teatralizuotos akcijos, kurios dalyviai siekė atkreipti dėmesį į pastatą priekopėje ir itin įdėmiu žvilgsniu įvertinti tiek jo atsiradimo aplinkybes, tiek tai, kas jame bus.

Ir akcija gera, ir kvietimas rūpintis pajūriu tikrai gerbtinas, tik štai nekurie dalyviai, švelniai tariant, keistai atrodo tarp jaunimo, bet tikrai ne dėl amžiaus skirtumo.

Štai, pavyzdžiui, viename iš atvaizdų įamžintas palangiškis, pasipuošęs ekologinės spalvos marškinėliais ir rankose laikantis plakatą su užrašu „Už skaidrų pajūrį!“. Iš principo pagirtinas aktyvumas, tik štai keletas įdomių detalių: dabar daug diskusijų keliančio pastato Meilės alėjoje statybos buvo pradėtos 2007 m. vasarį, o jau tų pačių metų kovą Statybų inspekcija surašė savavalinės statybos aktą. Akurat tuo metu, kai žaliųjų marškinėlių savininkas Eugenijus Čilinskas darbo dienas leido palangiškių „baltuoju“ vadintame namelyje ir buvo ne šiaip sau koks eilinis valdininkas, o visas Palangos mero pavaduotojas. Kokią poziciją tuomet pareiškė antrasis žmogus pagal svarbą Palangoje, ką padarė, kad stabdytų savavalę statybą, kur tada buvo jo plakatas „Už skaidrų pajūrį”? O gi nieko! Nei 2007, nei 2008, nei paskesniais metais. Bet dabar kaip niekur nieko išdidžiai kulniuoja į mitingą ir demonstruoja plakatą”, – apie 2007 m. buvusį mero pavaduotoją E.Čilinską rašo meras.

„O štai jo akcijos „kaimynas“ į kurorto valdžią pateko ir miesto Tarybos nariu tapo 2011 metais bei kartu su kitais vietos politikais posėdžiavo net iki 2019 – ųjų pavasario, tad net aštuonerius metus. Bet ir jis vos ne dešimtmetį Meilės alėjoje visiškai nieko nepastebėjo, matyt, buvo užsiėmęs valdžia. Nors pastatas pastatytas riogso nuo 2007 metų, „kaimynas“ staiga kažkodėl praregėjo tik pastarosiomis dienomis ir visai kaip senovės graikų matematikas Archimedas dabar šaukia „Eureka! Eureka!” (“Radau! Radau!”)”, – rašo Š.Vaitkus, matyt, primindamas tai, jog E.Židanavičius itin mėgsta žaisti šachmatais, kur taip pat reikalingas loginis matematinis mąstymas.

„Taip kaip čia gaunasi: visi valdžioje kalti ir blogi, tik jiedu „balti ir pūkuoti“?

Ar nebus taip, jog, kaip sako liaudies patarlė, juokiasi puodas, kad katilas juodas?”, – savo pranešimą baigia Palangos vadovas.

Sureagavo akimirksniu

Internautai suskubo šypsotis ir vadinti du nuotraukoje pavaizduotus buvusius politikus „pūkuotukais”.

Netrukus sureagavo ir E.Židanavičius. „Džiugu, kad merui Š. Vaitkui esu svarbus asmuo, nes ne kartą esu paminėtas jo žiniasklaidoje ir FB. Labai gaila, kad meras, galimai valydamas savo munduro dėmes, klaidina palangiškius ir teigia, kad aš būdamas tarybos nariu 2011- 2019 nekėliau „dušinių” Meilės al. statybų klausimo. Pateikiu 2018 m. opozicinės Tarybos frakcijos, kurios nariu buvau ir aš, narės pasisakymą, iš kurio aišku, kad mūsų frakcija kreipėsi į merą dėl statybų ir gavo iš jo atsakymą”, – teigia Facebooke E.Židanavičius ir greta publikuoja prieš dvejus metus vykusio miesto Tarybos posėdžio vaizdo įrašo fragmentą, kuriame pasisako Elena Kuznecova.

„Matomai, įtampa, noras paveikti palangiškių nuomonę, o gal ir perdėtai didelė „meilė” man, veikia Š. Vaitkaus atmintį ir gimdo žeminančią mane ir mano orumą informacinę ataką.
Mere, sustokite, nes gali tekti atsakyti!”, – akivaizdžiai supyko E.Židanavičius.

„V.P.” inf.

FB nuotr.

3 KOMENTARAI

  1. Grįžo sūnūs paklydėliai į doros kelią,žiūrėk Juknevičienė , prie ruso liaupsino SSSR, varė ant Amerikos, dabar praregėjo – varo ant Rusijos, nors brolis suka biznį su rusais ir vargo nemato

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: