FB nuotr.

Užvakar prieš vidurdienį mirė palangiškis, aktyvus visuomenininkas Robertas Ramanauskas. Mirtis vyrą užklupo jam būnant namuose. Kaip teigiama, Robertą ištiko širdies priepuolis. Ko gero, didelės įtakos tam turėjo pastaruoju metu vyraujantys itin kašti orai.

R.Ramanauskui spalį būtų sukakę 48 metai. Trečiadienį prieš vidurdienį jį pakirto infarktas.

R.Ramanauskas pastaruoju metu vadovavo tarptautinio kapitalo įmonės „Intra Balticum” Lietuvos padaliniui. Bendra Lenkijos ir Vokietijos bendrovė Klaipėdoje įsikūrė prieš penkiolika metų, ji vykdo krovinių pervežimus sausumos keliais po Europą bei NVS šalis.

Be šių atsakingų pareigų, R.Ramanauskas itin daug dėmesio skyrė ir visuomeninei veiklai. Jis buvo vienas iš grupės Facebooke „Vieninga Palanga” administratorių, nuolat rūpinosi šios platformos turiniu. „Vieninga Palanga” nuolat oponuoja Palangos valdžiai, nevengia ir griežtesnių ar itin kritiškų pasisakymų bei pranešimų.

R.Ramanauskas buvo aktyvus visuomenininkas nuo pat Sąjūdžio atsiradimo laikų.

Kaip „Vakarinei Palangai” sakė vienas iš aktyviausių grupės narių Eimutis Židanavičius, jis su Robertu bendravo antradienio vakarą, buvo sutarta, kad trečiadienį vyrai susiskambins ir toliau aptars rūpimą reikalą. „Skambinau prieš vidurdienį, bet niekas neatsiliepė. Po to paskambinau vakarop, telefonu atsiliepė Roberto žmona, tuomet supratau, kad įvyko kažkas negero”, – „Vakarinei Palangai” sakė E.Židanavičius.

„Esame jam labai dėkingi už nepriklausomos linijos grupėje išlaikymą. Labai gaila, kad mirtis pasiglemžia tokius jaunus, iniciatyvius ir protingus žmones”, – „Vakarinei Palangai” kalbėjo pašnekovas.

Anot jo, po Roberto mirties darbus tęs kiti administratoriai, tad grupės veikla nesutriks.

Kada bus galima atsisveikinti su velioniu, dar nėra žinoma – laukiama parvykstant iš užsienio jo artimiausių giminaičių.

Saugokite save, atkreipkite dėmesį į tai, jog karščiai itin veikia turinčius širdies, kraujotakos susirgimų, kamuojamus didelio kraujospūdžio.

„V.P.” inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: