Klaipėdą ir jos merą V.Grubliauską pasveikino aplinkinių miestų vadovai. V.Liaudanskio nuotr.

Radvilė Rumšienė

Klaipėdos gimtadienio išvakarėse miestas sulaukė sveikinimų. Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską aplankė Palangos, Neringos ir Klaipėdos rajono merai.

Uostamiesčio gimtadienis nepamirštamas ir kaimyniniuose miestuose. Tą įrodė penktadienį Klaipėdos merą aplankę kaimyninių miestų merai.

„Tai buvo draugiškas susitikimas. Ko gero, vienas iš tų pirmų, labai malonių variantų, kai kolegos atvažiavo pasveikinti su miesto gimtadieniu“, – vizitą apibūdino uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Miesto rotušėje apsilankę Palangos meras Šarūnas Vaitkus, Neringos meras Darius Jasaitis ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, drauge atstovaudami ir vis regioną, sveikindami įteikė tortą bei, anot V. Grubliausko, įkvepiantį padėkos raštą.

„Mano asmenyje pasveikino visą Klaipėdą ir kiekvieną klaipėdietį“, – pastebėjo uostamiesčio vadovas.

Tokį gestą V. Grubliauskas įvertino kaip gražią ir šventišką naują tradiciją, kuri kartu įpareigoja nepamiršti ir kitų kaimyninių miestų gimtadienių.

„Artimiausias dabar – Gargždų gimtadienis. Jis bus po mėnesio. Panašu, sveikinsime vieni kitus, kas yra gražu ir jauku“, – pastebėjo V. Grubliauskas.

Iki šiol miestų sveikinimai vieni kitiems būdavo lakoniškesni – paprastai būdavo apsiribojama oficialiu sveikinimo raštu ar vadovų pokalbiu telefonu.

„Kad taip susiburtų, atvažiuotų su pyragaičiais, regiono marškinėliais – senokai pamenu. Graži iniciatyva, kuri sušildė“, – neslėpė pašnekovas.

klaipeda.diena.lt

Vytauto Liaudanskio nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: