Skendusio žmogaus paieškai iš II-ojo Paieškos ir gelbėjimo posto Nemirsetoje pakeltas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS-365 Dauphin. KAM nuotr.

Krašto apsaugos ministerija (KAM) pranešė, jog 19.15 val. nutraukė Kuršių mariose skendusio žmogaus paieškas. Aptikti asmenį nepavyko.

Šiandien apie 16.30 val. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą apie Kuršių mariose skęstančius du civilius asmenis, kurie maudėsi šalia pramoginio katerio.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstas Valstybės sienos apsaugos tarnybos budintis kateris, kuris ištraukė vieną asmenį,  kito  žmogaus paieškai iš II-ojo Paieškos ir gelbėjimo posto Nemirsetoje pakeltas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS-365 Dauphin.

Vakare KAM pranešė, jog sraigtasparnio paieškos operacija virš Kuršių marių nutraukta 19.15 val.,  ieškomas asmuo nerastas. 

Sraigtasparnis grįžo į paieškos ir gelbėjimo postą Nemirsetoje, nelaimę patyrusių žmonių kateris parbuksyruotas į prieplauką.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: