Gamintojo nuotr.

Baldai – neatsiejama kiekvienų namų dalis. Jie užtikrina komfortą ir estetiką. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia sukurti ne tik tvirtus, patrauklios išvaizdos, bet ir funkcionalius baldus. Kokiais privalumais jie pasižymi ir kodėl tai – dėmesio vertas pasirinkimas?

Vietos taupymas

Vienas iš dažniausiai išskiriamų daugiafunkcinių baldų privalumų – vietos taupymas. Pavyzdžiui, sofa lova padeda maksimaliai išnaudoti turimą erdvę. Įprastai ji gali būti naudojama kaip sėdimasis baldas, o prireikus – išskleidžiama. Dėl šios priežasties sofa lova labai tinka nedideliuose kambariuose arba tuomet, kai viena patalpa turi kelias paskirtis.

Patogus miegamasis mechanizmas leidžia lengvai ir greitai išskleisti baldą. Tvirta konstrukcija užtikrina sofos lovos ilgaamžiškumą. Priklausomai nuo poreikių, galima pasirinkti dažnam arba retam naudojimui skirtą mechanizmą. Jei ant lovos norima miegoti nuolat, rekomenduojama rinktis pirmąjį variantą. Tiems, kurie planuoja išskleisti sofą tik atvykus svečiams, puikiai tinka ir antrasis.

Lietuviškos sofos lovos patogios dar ir tuo, jog turi talpias patalynės dėžes. Jos ne tik leidžia sutaupyti vietos kambaryje, bet ir padeda išvengti netvarkos. Dėžėse esančios ventiliacijos angos užtikrina gerą oro cirkuliaciją. Todėl jose nesikaupia drėgmė, kuri yra palanki pelėsio atsiradimui.

Ekonomiškas pasirinkimas

Daugiafunkciniai baldai padeda sutaupyti ne tik vietos, bet ir pinigų, nes vietoj dviejų skirtingų gaminių, galima įsigyti vieną. Akivaizdu, jog tai lemia ir kur kas mažesnes išlaidas. Tam, kad namai būtų komfortiški visiškai nebūtina jų perpildyti baldais. Vietoj to galima įsigyti mažiau, tačiau aukštesnės kokybės gaminių.

Funkcionaliems baldams gali būti priskiriamos ne tik lietuviškos sofos lovos bet ir minkšti kampai ar foteliai. Plačiame asortimente gausu skirtingiems poreikiams pritaikytų gaminių. Todėl kiekvienas norintis gali atrasti asmeniškai sau labiausiai patinkantį variantą.

Lengva priežiūra

Dauguma šiuolaikinių baldų gaminami taip, kad būti visapusiškai patogūs. Jų priežiūra – ne išimtis. Pavyzdžiui, sofų lovų mechanizmas yra ne tik lengvai naudojamas, bet ir nereikalauja specialios priežiūros. Pakėlus čiužinį, galima patogiai išvalyti daiktadėžes. Jose esančios ventiliacinės angos užtikrina pastovų oro srauto judėjimą. Todėl dėžėse laikomi daiktai nuolat vėdinami.

Kai kurie sėdimieji baldai turi aukštas kojeles, kurios dar labiau supaprastina jų priežiūrą. Tokiu atveju labai lengva išvalyti po sofos ar fotelio apačia susikaupusius nešvarumus. Jeigu kojelės yra pakankamai aukštos, po baldu gali tilpti ir dulkių siurblys robotas. Taigi palaikyti švarą namuose tampa dar paprasčiau ir jums patiems beveik niekuo nereikia rūpintis.

Jeigu abejojote, ar verta investuoti į funkcionalius baldus, šie argumentai turėtų padėti apsispręsti. Aukštos kokybės sofa lova pasižymi daugybe privalumų, leidžiančių susikurti patogesnę kasdienybę. Pasirūpinkite tuo ir jūs – tegul namuose praleidžiamas laikas tampa dar malonesnis. Visapusiškai išnaudokite šiuolaikinių baldų galimybes, užtikrinančias maksimaliai komfortišką visos šeimos poilsį ir laisvalaikį.

Pranešimas spaudai

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: