Mindaugas Skritulskas pasirašo Seimo nario priesaiką. "Vakarinės Palangos" nuotr.

Šiandien į pirmąjį posėdį susirinko naujasis 2020 – 2024 metų kadencijos Seimas. Po Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo kalbos išrinktieji Seimo nariai prisiekė tarnauti Tėvynei.

Pirmajame naujos kadencijos Seimo posėdyje prisiekė ir Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje į Seimą išrinktas palangiškis Mindaugas Skritulskas.

Prisiekia Mindaugas Skritulskas. „Vakarinės Palangos“ nuotr.

„Aš, Mindaugas Skritulskas, prisiekiu būti ištikimas Lietuvos Respublikai, prisiekiu gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, saugoti jos žemių vientisumą, prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos Nepriklausomybę, sąžiningai tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei. Tepadeda man Dievas“, – tokius priesaikos žodžius ištarė ir vėliau priesaiką pasirašė M.Skritulskas.

Nors Seimo posėdis prasidėjo dar prieš vidurdienį, palangiškis politikas prisiekė apie 15 val. Dėl koronaviruso Seimas darė pertrauką po to, kai prisiekė pusė seimūnų.

Į tryliktąjį Seimą perrinktas 81 buvęs parlamentaras ir išrinkta 60 – naujų. Seimą sudarys 38 moterys ir 103 vyrai. Vidutinis jų amžius – 49 metai, 99 proc. būsimųjų parlamentarų yra įgiję aukštąjį išsilavinimą, daugiausia – teisės ir politikos mokslus.

Prisiekia Antanas Vinkus. „Vakarinės Palangos“ nuotr.

Pirmąjį Seimo posėdį vedė vyriausiasis parlamentaras Antanas Vinkus, prieš tai buvusioje kadencijoje atstovavęs Palangos ir Kretingos rinkėjams.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: