Palangos meras Šarūnas Vaitkus. V,Skaraičio/ BFL nuotr.

Šiandien Palangos meras Šarūnas Vaitkus išplatino kreipimąsi į kurorto gyventojus ir įmones, teikiančias apgyvendinimo paslaugas, ir paragino juos būti sąmoningais bei pandemijos akivaizdoje neieškoti ekonominės naudos.

„Gerbiami Palangos kurorto apgyvendinimo paslaugų teikėjai, Vyriausybei apsisprendus griežtinti karantino sąlygas bei apriboti gyventojų judėjimą tarp savivaldybių be būtinų ir objektyvių priežasčių, jau šiandien pasigirsta kai kurių apgyvendinimo paslaugas teikiančių gyventojų bei verslininkų pasvarstymų, neva užsisakiusieji nakvynę viešbutyje ar privačiame apgyvendinimo sektoriuje turėtų ieškoti būdų, kaip „prasmukti“ į Palangą. Motyvuojama tuo, kad apgyvendinimo paslaugų teikimas iš esmės neuždraustas – viešbučiai ir privatus apgyvendinimo sektorius svečius priims.

Gerbiami atgyvendinimo paslaugų teikėjai, kreipiuosi į jus, tikėdamasis kiekvieno iš jūsų sąmoningumo. Suprantu, kad ekonominė situacija yra nelengva, ir nežinia dėl karantino trukmės bei ribojimų griežtumo kelia nerimą. Pagunda vilioti svečius į savo apgyvendinimo įstaigas yra didelė – juk artėja gražiausios metų šventės, o kartu ir ilgasis savaitgalis, tad norinčiųjų šv. Kalėdas ar Naujuosius metus sutikti pajūryje yra išties nemažai“, – kreipimesi nurodo kurorto vadovas.

Š.Vaitkus paragino apgyvendinimo paslaugų teikėjus būti sąmoningus ir vardan vieno ar kito papildomo euro nerizikuoti nei savo, nei savo artimųjų sveikata ir gyvybe. Jis priminė, jog epidemiologinė situacija šalyje yra labai grėsminga, kasdien tenka skaičiuoti ne tik susirgusius COVID-19, bet ir mirusius nuo šios infekcijos. Ir šie bauginantys skaičiai kasdien vis labiau auga.

„Pabandyti apeiti draudimus, apgauti įvažiavimą į savivaldybes kontroliuojančius pareigūnus gal ir įmanoma, tačiau ar verta apgaudinėti pačius save? Ar uždarbis, gautas už suteiktą apgyvendinimo paslaugą, atpirks mūsų artimųjų sveikatą ar net gyvybę? Juk plačiai atverdami duris svečiams, kartu atveriame duris grėsmei užkrėsti savo šeimos narius bei mus pačius. Ši infekcija mus puola lyg nematomas priešas – niekad nežinome, kuris apsikabinimas, rankos paspaudimas, kurie pietūs prie bendro stalo taps lemiami mums ar tiems žmonėms, kuriuos labiausiai mylime“, – teigia meras.

Š.Vaitkus paragino palangiškius ir kurorto įmones, teikiančius apgyvendinimo paslaugas, neapgaudinėti pačių savęs, būti sąmoningais ir atsakingais.

„Per šias žiemos šventės neatverkime savo namų ar viešbučių durų svečiams. Šiais metais žiemos šventes tik su pačiais artimiausiais žmonėmis sutikime saugiai, savo namuose. Antraip, pasibaigus kalėdiniam spindesiui bei nuslopus pakilioms emocijoms, po švenčių gali tekti gailėtis dėl labai skaudžių, galbūt nebeatitaisomų pasekmių“, – ragina kurorto vadovas Šarūnas Vaitkus.

„V.P.“ inf.

2 KOMENTARAI

  1. Jūs mere esate cinikas! Kokie dar keli eurai? Kai kurių žmonių tai pagrindinis verslas ir darbas. Ir beje, yra tokia naujovė jei dar neesate girdėjęs – savarankiškas įsiregistravimas, taigi dūrys pačios atsiveria, neturint jokio kontakto su apsistojusiais! Gal jūs nespaudinėkit rankų vieni kitiems, ir neskleiskit melo kad nuo atvykstančių apsistoti plinta virusas, jis plinta nuo einančių į darbą! Į kurį atvyksta ir iš kretingos r. ir iš klaipėdos, Palangos savivaldybėje protrūkis, tai ką turistai atnešė jums tą virusą?

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: