Palmira Kelertienė. LNK nuotr.

Koronaviruso pandemija, nusinešusi daugiau nei pusantro milijono gyvybių ir naujos valdžios rinkimai Lietuvoje – tai, ko gero, du svarbiausi įvykiai, palietę Lietuvą 2020-aisiais. Vis dėlto pernai kalbėdama apie ateinančius 2020-uosius garsi astrologė Palmira Kelertienė nė kiek neužsiminė apie gręsiančią pandemiją.

„Pabijojau ir paslapukavau“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ aiškins astrologė.

„Dar praėjusių metų rugpjūčio 8 dieną tokia planeta Prozerpina, siejama su užkrečiamomis ligomis, įėjo į labai nepalankų laipsnį. Ir tuomet dar mąsčiau – gąsdinti žmones ar negąsdinti, sakyti ar nesakyti, nes ir taip esu užsitarnavusi negeros astrologės, kuri tik gąsdina, reputaciją“, – pasakos astrologė.

Palmira atskleis ir kada laukti pasaulinės pandemijos pabaigos. Pasak jos, laukti liko nedaug. Netrukus pasibaigsiančius baltosios Žiurkės metus jau netrukus pakeis baltojo Jaučio metai, kurie, pasak Palmiros, ganėtinai geri ir palankūs ne tik kiekvienam mūsų, bet ir Lietuvai.

Kai pernai su Palmira „Nuo… Iki…“ kalbėjosi apie artėjančius 2020-uosius ir vieną svarbiausių įvykių politiniame pasaulyje – Seimo rinkimus, astrologė akcentavo, kad metai rinkimams labai palankūs, bet jų datos spalio mėnesį – tragiškos. Tad kokie gi metai laukia mūsų visų, trokštančių geresnio gyvenimo, stabilumo, didesnės valstybės paramos pandemijos metu? Palmira sako, kad Lietuvos išsigelbėjimu taps moterys, kurių valdžioje – daugiausiai nuo šalies nepriklausomybės pradžios.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite: